Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Lenovo C27-40 Monitör Fiyatları

Lenovo 27 Lenovo 63DDKAT6TK Fhd 4ms 75HZ Hdmı+Vga Monıtor

Satıcı: sarte bilişim | 17 yorum

5.952,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5952.00
Lenovo C27-40 63DDKAT6TK 27" 7 MS 75 Hz HDMI Full HD VA LED Monitör

Satıcı: sartebilisim

5.998,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 5998.50
Lenovo C27-40 63DDKAT6TK 27" 4 MS 75 Hz HDMI VGA Full HD Monıtor

Satıcı: sartebilisim

5.998,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 5998.50
27 Lenovo C27-40 63Ddkat6Tk Fhd Led 4Ms 75Hz Hdmı

Satıcı: netsipariş

6.210,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 6210.81
LENOVO 27" VA C27-40 63DDKAT6TK 4MS 75HZ HDMI EV OFİS TİPİ MONİTÖRÜ

Satıcı: SARTE BİLİSİM

6.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 6260
27 LENOVO C27-40 63DDKAT6TK FHD LED 4MS 75HZ HDMI

Satıcı: sarte bilişim

6.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 6250.00
LENOVO 27 C27-40 63DDKAT6TK FHD LED 4MS 75HZ HDMI

Satıcı: Sarte Bilişim

6.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 6490.00
LENOVO 27 63ddkat6tk Fhd 4ms 75hz Hdmı Vga Monıtor

Satıcı: Sarte Bilişim

6.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 6490.00
Lenovo C27-40 63Ddkat6tk 27 4 Ms Full Hd Monitör

Satıcı: Netsiparis

6.492,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6492.00
Lenovo 27" Va C27-40 63Ddkat6tk 4Ms 75Hz Hdmı Ev Ofis Tipi Monitörü

Satıcı: onlinealisverisyap

6.503,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6503.50
LENOVO 27 VA C27-40 63DDKAT6TK 4MS 75HZ HDMI EV OFİS TİPİ MONİTÖRÜ

Satıcı: onlinealisverisyap

6.523,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 6523.61
27 LENOVO C27-40 63DDKAT6TK FHD LED 4MS 75HZ HDMI

Satıcı: netsiparis

6.619,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 6619.20
27 Lenovo C27-40 63Ddkat6Tk Fhd Led 4Ms 75Hz Hdmı

Satıcı: onlinealisverisyap

6.647,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 6647.48
Lenovo C27-40 27 inç 75Hz 4ms Full HD FreeSync VA Monitör (63DDKAT6TK) 6.506,28 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 6516.28
Lenovo 27" 63DDKAT6TK Fhd 4ms 75HZ Hdmı+Vga Monıtor

Satıcı: Teknoraks

6.758,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

15 6758.64
27 LENOVO C27-40 63DDKAT6TK FHD 4MS 75HZ HDMI+VGA WLED MONITOR (3 YIL GARANTİ)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

7.692,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 7692.86

Lenovo C27-40 Monitör Fiyat Geçmişi

Lenovo C27-40 Monitör Ürün Ailesi

Lenovo C24-40 (63DCKAT6TK) Monitör 23.8 İnç 5.130,00 TL
Lenovo C27-40 (63DDKAT6TK) Monitör 27 İnç 5.952,00 TL

Lenovo C27-40 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Lenovo C27-40 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 454.4 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 209.5 mm
• Ekran Genişliği 614.1 mm
• Ekran Yüksekliği 374.5 mm
• Ekran Derinliği 45.5 mm
• Ekran Ağırlığı 4 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Maks) 28 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 20 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Lenovo C27-40 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.