Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: buluteknoloji | 2 yorum
2.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 2900.00 Lenovo L22I-40 21.5" 75Hz 4ms (Hdmı-Vga) Fhd IPS Wled Monitör 67AEKACBTKSatıcı: buluteknoloji | 18 yorum
2.939,40 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 2949.4 LENOVO L22i-40 21.5" 75Hz 4ms (HDMI-VGA) FHD IPS Wled MonitörSatıcı: NicGsm | 51 yorum
2.945,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 2945.00 Lenovo L22i-40 67AEKACBTK 21.5" 75 HZ 4MS FHD IPS Wled MonitörSatıcı: BilgiRize
2.988,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 2988.45 LENOVO L22i-40 21.5 inç 75Hz 4ms FreeSync IPS FHD Monitör Bulut Grisi 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 3009 LENOVO L22i-40 21.5" 75Hz 4ms (HDMI-VGA) FHD IPS Wled Monitör 67AEKACBTKSatıcı: BK MOBİL VE TEKNOLOJİ
3.044,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 3044.00 Lenovo L22i-40 67AEKACBTK 21.5" 75 HZ 4MS FHD IPS Wled MonitörSatıcı: INTROS
3.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 3899.00 Lenovo L22I-40 67Aekacbtk 21.5" 75 Hz 4 MS (Hdmi-Vga) FHD IPS Wled MonitörSatıcı: İntros
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 3999.00