Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo 23.8 inç Full HD IPS Gaming Monitör 1920 x 1080 240 Hz Yenileme Hızı 0.5 ms Tepki Süresi
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 2 yorum
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 5999.00
LENOVO 23.8" LEGION 24-10 0.5Ms 240Hz FULL HD IPS GAMING MONITOR 9 yorum
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
2 5999.00
Lenovo 23.8 İnç Full Hd Ips Gaming Monitör 1920 X 1080 240 Hz Hızı 0.5 Ms Tepki Süresi Satıcı: mediamarkt
6.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 6000.00
LENOVO Legion 24-10 24 inç 0.5 ms (MPRT) 240 Hz Full HD IPS Monitör 68C4GAC4TK Satıcı: MEDIAMARKT
6.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 6000.00
Lenovo Legion 24-10 24 inç 0.5 ms (Mprt) 240 Hz Full HD IPS Monitör 68C4Gac4Tk
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
14 dk önce
5 6999.00
Lenovo 68c4gac4tk 23.8" Legion 24-10 0.5ms 240Hz Full HD IPS Gaming Monitor
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 8999.00
Lenovo Legion 24-10 23.8 İnc 240Hz 0.5Ms Hdmı Dp Freesync Premium Adaptivesync Hdr10 Pivot Fhd Ips
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
10.160,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
7 10160.30
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER