Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Legion Pro 27Q-10 26.5" 0.03ms 280Hz 2xHDMI-DP 2K QHD 2560x1440 Pivot QD-OLED Monitör 68CFGACBTK
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 26999.00
Lenovo Legion Pro 27Q-10 26.5" 0.03 ms (GtoG) 280Hz (2xHDMI-DP) AMD FreeSync Premium Pro QHD 2560x1440 Pivot QD-OLED Panel Monitör 68CFGACBTK Satıcı: Nethouse
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 28009
Lenovo Legion Pro 27Q-10 26.5" 0.03 MS (Gtog) 280Hz (2xHDMI-DP) AMD Freesync Premium Pro 2K QHD 2560X1440 Pivot QD-OLED Panel Monitör 68CFGACBTK - 280 Hz - 26,5 inç
Satıcı: Nethouse
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 27999.00
Lenovo Legion Pro 27Q-10 26.5" 0.03ms (GtoG) 280Hz 2xHDMI-DP QHD 2560x1440 Pivot QD-OLED Monitör 68CFGACBTK Satıcı: Nethouse
29.099,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 29099.03
Lenovo Legion Pro 27Q-10 26.5" 0.03Ms 280Hz 2Xhdmı-Dp 2K Qhd 2560X1440 Pivot Qd-Oled Monitör 68Cfgacbtk
Satıcı: NetHouse
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 29999.00
Lenovo Legion Pro 27Q-10 26.5" 0.03ms 280Hz 2xHDMI-DP QHD 2560x1440 Pivot QD-OLED Monitör 68CFGACBTK
31.110,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
6 31110.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER