Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lenovo Legion R24S 23,8" IPS 1 Ms 144 Hz Gaming Monitör 68CBGAC2TK
Satıcı: Sepetist | 61 yorum
4.509,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 4509.00
Lenovo Legion R24s 68Cbgac2tk 23.8" 1 Ms Full Hd Ips 144 Hz Oyuncu Monitörü
Satıcı: tulparlife
4.275,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 4275.00
Lenovo Legion R24s, 23.8", 1 ms (MPRT), 144Hz, IPS, Gaming Monitör, 68CBGAC2TK Satıcı: Amazon.com.tr
4.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 4529
LENOVO Legion 68CBGAC2TK R24s 23.8" 1 ms (MPRT) 144 Hz Gaming Monitör Satıcı: nexora-tr
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 4999.00
LENOVO Legion 68CBGAC2TK R24s 23.8" 1 ms (MPRT) 144 Hz Gaming Monitör Satıcı: Karinabilisim
5.150,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 5150.34
LENOVO Legion R24S 23,8" IPS 1 Ms 144 Hz Gaming Monitör 68CBGAC2TK Satıcı: Gürsoy Bilgisayar
5.175,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 5175.00
Lenovo Legion R24s 23,8" Ips 1 Ms 144 Hz Gaming Monitör 68Cbgac2tk
Satıcı: GÜRSOY BİLGİSAYAR
5.357,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
7 5357.10
LENOVO Legion R24S 23,8" IPS 1 Ms 144 Hz Gaming Monitör 68CBGAC2TK Satıcı: TedarikzoneTR
5.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 5449.00
Lenovo Legion R24s 68CBGAC2TK 23.8" 1 ms Full HD IPS 144 Hz Oyuncu Monitörü Satıcı: Karakaya Bilişim
5.819,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
9 5819.03
Lenovo Legion R24s 68CBGAC2TK 23.8" 1 ms Full HD IPS 144 Hz Oyuncu Monitörü Satıcı: EnSonu
5.945,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
10 5945.13
LENOVO Legion R24s 23.8 inç 1 ms (MPRT) 144 Hz Gaming Monitör 68CBGAC2TK Satıcı: Karakaya Elektronik
6.719,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
11 6719.04
LENOVO Legion R24s 23.8 inç 1 ms (MPRT) 144 Hz Gaming Monitör 68CBGAC2TK Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
6.988,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
12 6988.00
Lenovo Legion R24S 23,8" IPS 1 Ms 144 Hz Gaming Monitör 68CBGAC2TK
Satıcı: Hepsiburada | 61 yorum
7.171,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
13 7171.82
23.8 İnç
4.275,00 TL
27 İnç
5.367,50 TL
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER