Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: tulparlife
4.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
1 4750.00 LENOVO LEGION R25I-30 24.5" FHD 0,5MS 165Hz (180Hz O.C.) 2XHDMI+1XDP/AUDIO OUT/FREESYNC PREMIUM/VESA /SIYAH/IPS MONITÖR 67B7GACBTKSatıcı: Hepsiburada | 522 yorum
4.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 4899.00 Lenovo Legion R25i-30 67B7GACBTK 24.5" 0.5 ms Full HD Pivot IPS MonitörSatıcı: "Prime "
4.917,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 4917.84 LENOVO LEGION R25I-30 24.5" FHD 0,5MS 165Hz (180Hz O.C.)Satıcı: Akdeniz GSM pazarlama
5.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
4 5749.00 LENOVO LEGION R25I-30 24.5" FHD 0,5MS 165Hz (180Hz O.C.)Satıcı: BAYKUŞ BİLİŞİM TEKNOLOJİLER TİCARET LİMİ
5.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
5 5750.00 Lenovo Legion R25ı-30 67b7gacbtk 24.5" 1920x1080 165hz / 180hz Overclock) Fhd 0.5ms Mprt 2 178° / 178° Raven Black MonitörSatıcı: TEKNOSA
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5999.00 Lenovo 67B7GACBTK Legıon R25I-30 24.5" Fhd 0.5 Ms 165 Hz MonitörSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
6.940,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 6940.04 LENOVO 67B7GACBTK LEGION R25I-30 24.5" FHD 0,5MS 165Hz (180Hz O.C.) 2XHDMI+1XDP/AUDIO OUT/FREESYNC PREMIUM/VESA /SIYAH/IPS MONITÖRSatıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
7.662,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 7662.03