Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Legion Y27-30 27" 0.5ms 180Hz (Hdmı+Display) Amd Freesync G-SYNC HDR10 Premium IPS Panel FHD Oyuncu Monitör 66F8GAC3TK - 27
Satıcı: TecnoLand Store | 475 yorum
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 17999.00
Lenovo Y27-30 27" 0.5ms 165Hz (HDMI+Display) AMD FreeSync Premium IPS Panel FHD Monitör 66F8GAC3TK Satıcı: Karakaya Elektronik
18.239,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 18239.04
Lenovo Legion Y27-30 27" 0.5ms 180Hz (Hdmı+Display) Amd Freesync G-SYNC HDR10 Premium IPS Panel FHD Oyuncu Monitör 66F8G Satıcı: Karakaya Bilişim
18.429,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 18429.03
Lenovo Legion Y27-30 66F8GAC3TK 27" 0.5 MS 165 Hz HDMI+DP Full HD IPS LED Monitör Satıcı: KarakayaBilişim
18.599,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 18599.07
Lenovo Legion Y27-30 27" 0.5Ms 180Hz (Hdmı+Display) Amd Freesync G-Sync Hdr10 Premium Ips Panel Fhd Oyuncu Monitör 66F8gac3tk
Satıcı: ylmzhome
21.152,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 21152.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM2 yorum
1 yorum
3 yorum
16 yorum
3 yorum
75 yorum
3 yorum
16 yorum