Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GTI BİLİŞİM
26.445,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 26455 Lenovo Legion Y32P-30 31.5" 144Hz 0.2ms (Hdmı+Dp) 4K IPS Gaming Monitör 66F9UAC6TKSatıcı: GTI Bilişim
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 26999.00 Lenovo Legion Y32P-30 31.5" 144Hz 0.2ms (HDMI+DP) 4K IPS Gaming Monitör 66F9UAC6TKSatıcı: Gti Bilişim
27.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 27099.00 LENOVO Legion Y32P-30 31.5" 144Hz 0.2ms (HDMI+DP) 4K IPS Gaming MonitörSatıcı: Gti Bilişim
27.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
4 27199.00 Lenovo Legion Y32P-30 66F9Uac6Tk 31.5" 144Hz 0.2Ms (Hdmi+Dp) 4K IPS Oyuncu MonitörüSatıcı: GTI BİLİŞİM
27.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27499.00 Lenovo Legion Y32P-30 66F9UAC6TK 31.5" 144HZ 0.2MS HDMI+DP 4K IPSSatıcı: GTI-Bilişim
27.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 27599.00