Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Lenovo ThinkVision E27-40 Monitör Fiyatları

Lenovo Thinkvision E27-40 64Bcmat4tk 27" 100Hz 4Ms Vga+Hdmı+Dp Fullhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.131,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 8131.10
27 Lenovo E27-40 Thınkvısıon 64Bcmat4tk 4Ms 100Hz Hdmı+Vga Wled Pıvot Monıtor

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

8.511,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 8511.40
Lenovo ThinkVision E27-40 64BCMAT4TK 27" 100Hz 4Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.564,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 8564.13
Lenovo ThinkVision E27-40 64BCMAT4TK 27" 100Hz 4Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

8.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 8949.00
27 Lenovo E27-40 Thınkvısıon 64BCMAT4TK 4ms 100hz Hdmı+Vga Wled Pıvot Monıtor (3 Yıl Garanti) - 1 ms - 100 Hz

Satıcı: mikrobilgisayarpaz

9.077,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 9077.60
27 LENOVO E27-40 THINKVISION 64BCMAT4TK 4MS 100HZ HDMI+VGA WLED PIVOT MONITOR (3 YIL GARANTİ)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

9.655,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 9655.45
27 LENOVO E27-40 THINKVISION 64BCMAT4TK 4MS 100HZ HDMI+VGA WLED PIVOT MONITOR (3 YIL GARANTİ)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

9.883,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 9883.96
27 Lenovo E27-40 Thınkvısıon 64BCMAT4TK 4ms 100HZ Hdmı+Vga Wled Pıvot Monıtor (3 Yıl Garanti)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

10.189,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 10189.65
27 LENOVO E27-40 THINKVISION 64BCMAT4TK 4MS 100HZ HDMI+VGA WLED PIVOT MONITOR (3 YIL GARANTİ)

Satıcı: ACF Teknoloji

10.728,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 10728.00

Lenovo ThinkVision E27-40 Monitör Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkVision E27-40 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Lenovo ThinkVision E27-40 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -180 º
• Swivel Aralığı (+) +180 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 155 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 538.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220 mm
• Ekran Genişliği 613.1 mm
• Ekran Yüksekliği 366.4 mm
• Ekran Derinliği 40.4 mm
• Ekran Ağırlığı 4 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 34 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 16.3 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Lenovo ThinkVision E27-40 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.