Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Lenovo ThinkVision E27Q-40 Monitör Fiyatları

Lenovo Thinkvision E27q-40 64Bdgat4tk 27" 100Hz 4Ms Hdmı+Dp Wqhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.147,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 9147.60
LENOVO E24Q-40 64BDGAT4TK 27" 4MS 100Hz 2K 2xHDMI/DP VESA PIVOT WLED MONITOR

Satıcı: YEDİGÜN STORE

9.549,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

2 9559.9
27 Lenovo E27q-40 64Bdgat4tk Fhd 4Ms 100Hz Hdmı

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

9.596,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 9596.50
LENOVO E24Q-40 64BDGAT4TK 27" 4MS 100Hz 2K 2xHDMI/DP VESA PIVOT WLED MONITOR

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.631,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 9631.13
Lenovo ThinkVision 27" 64BDGAT4TK 4 ms 100 Hz 2K Pivot IPS Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

9.766,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 9766.93
27 Lenovo E27Q-40 64BDGAT4TK Fhd 4ms 100HZ HDMI - 0,5 ms - 100 Hz

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 10069.00
Lenovo ThinkVision 27" 64BDGAT4TK 4 ms 100 Hz 2K Pivot IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

10.106,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 10106.23
LENOVO E24Q-40 64BDGAT4TK 27" 4MS 100Hz 2K 2xHDMI/DP VESA PIVOT WLED MONITOR

Satıcı: hedefmarket

10.815,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 10815.49
27 Lenovo E27Q-40 Thınkvısıon 64BDGAT4TK 4ms 100hz Hdmı+Dp Wled Monıtor (3 Yıl Garanti) - 1 ms - 100 Hz

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

11.127,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 11127.07
LENOVO 27 E27Q-40 64BDGAT4TK FHD 4MS 100HZ HDMI

Satıcı: kuralay

11.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 11130.00
LENOVO 23.8 E27Q-40 THINKVISION 64BDGAT4TK 4MS 100HZ HDMI+DP WLED MONITOR

Satıcı: MAESKO

12.840,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 12840.47

Lenovo ThinkVision E27Q-40 Monitör Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkVision E27Q-40 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Lenovo ThinkVision E27Q-40 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -180 º
• Swivel Aralığı (+) +180 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 155 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 538.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220 mm
• Ekran Genişliği 613.1 mm
• Ekran Yüksekliği 366.4 mm
• Ekran Derinliği 40.4 mm
• Ekran Ağırlığı 4 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 42 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 19.7 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Lenovo ThinkVision E27Q-40 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.