Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo 14 Lenovo Thınkvısıon M14D 63AAUAT6WL 6ms 60HZ Monıtor - YOK - Siyah
Satıcı: sarte bilişim | 1 yorum
13.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 13490.00
LENOVO Thinkvision M14d 63aauat6wl 14 Ips Wled 6ms Usb-c Taşınabilir Monitör Satıcı: Sarte Bilişim
13.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
2 13500.00
ThinkVision M14d 14" Type-C 2.2K Taşınabilir Monitör
18.224,40 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
57 dk önce
3 18224.40
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM