Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Lenovo ThinkVision M15 Monitör Fiyatları

Lenovo Thinkvision M15 62CAUAT1WL 15.6" 6 ms Full HD IPS 60 Hz Taşınabilir Monitör

Satıcı: Tekramarket

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 6009
Lenovo Thinkvision M15 15.6" 60Hz 6ms Type-C Fhd IPS LED Monitör 62CAUAT1WL

Satıcı: Tekramarket | 28 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 6499.00
Lenovo ThinkVision M15 62CAUAT1WL 15.6" 6 MS 60 Hz Type-C Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: Tekramarket

6.974,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 6974.07
LENOVO Thinkvision M15 62cauat1wl 6ms 60hz 15.6" Fullhd Type-c Ips Led Monitör

Satıcı: Tekramarket

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 6999.00
Lenovo ThinkVision M15 62CAUAT1WL 15.6" 6 MS 60 Hz Type-C Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: teknostok

7.812,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 7812.32
Lenovo 15.6" Ips Thınkvısıon M15 62Cauat1wl 6Ms 60Hz Usbc Taşınabilir Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

8.277,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8277.40
Lenovo Thinkvision M15 62CAUAT1WL 15.6" 6ms 1920X1080 USB Type-C Taşınabilir IPS LED Monıtor Vesa - 1 ms - 100 Hz

Satıcı: Hızlı Stok

10.367,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 10367.18
Lenovo Thinkvision M15 62Cauat1wl 15.6" 6 Ms Full Hd Ips 60 Hz Taşınabilir Monitör

Satıcı: Kraft Online

10.521,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10521.10
Lenovo Thinkvision M15 15.6" 60Hz 6Ms Type-C Fhd Ips Led Monitör 62Cauat1Wl

Satıcı: Kraft online

11.259,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 11259.47
15.6 LENOVO THINKVISION M15 62CAUAT1WL 6MS 60HZ VESA MONITOR

Satıcı: Kraft Online

11.992,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 11992.04
ThinkVision M15 Type-C IPS Panel 6 Ms 15.6" FHD Taşınabilir Monitör 62CAUAT1WL 14.903,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 14903.06

Lenovo ThinkVision M15 Monitör Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkVision M15 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Lenovo ThinkVision M15 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -0 º
• Tilt Aralığı (+) +90 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 360 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 245.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 108.4 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 860 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 8 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 9.5 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 8 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Lenovo ThinkVision M15 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Lenovo ThinkVision M15 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.