Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Lenovo ThinkVision S22i-30 Monitör Fiyatları

LENOVO 63FCKATBTK 21.5" 4MS 75HZ 1920x1080 VGA/HDMI VESA SİYAH IPS LED MONITOR

Satıcı: TM-MARKET

4.615,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 4625.9
Lenovo ThinkVision S22i-30 63FCKATBTK 21.5" 4 ms Full HD IPS 75 Hz Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

4.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 4639
21.5 Lenovo Thınkvısıon S22ı-30 63fckatbtk Fhd 6ms 75hz Hdmı+vga Wled Monıtor

Satıcı: netsipariş

4.672,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 4672.30
Lenovo Thinkvision S22i-30 63Fckatbtk 21.5" 75Hz 4Ms Vga+Hdmı Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.787,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4787.10
Lenovo Thinkvision S22i-30 63FCKATBTK 21.5" 4 Ms 75 Hz Full Hd Ips Monitör

Satıcı: Netsiparis

4.813,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 4813.03
Lenovo Thinkvision S22i-30 63Fckatbtk 21.5" 4 Ms Full Hd Ips 75 Hz Monitör

Satıcı: Netsiparis

4.898,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4898.10
Lenovo 21.5” ThinkVision S22i-30 63FCKATBTK 75Hz 4ms Full HD IPS Monitör 1920 x 1080 Çözünürlük 75Hz Yenileme Hızı

Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum

4.900,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 4900.17
Lenovo Thinkvision S22i-30 63FCKATBTK 21.5" 4 Ms 75 Hz Full Hd Ips Monitör

Satıcı: lowellteknoloji

4.900,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 4900.17
Lenovo ThinkVision S22i-30 63FCKATBTK 21.5" 4 ms Full HD IPS 75 Hz Monitör

Satıcı: netsiparis

4.995,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 4995.94
21.5 LENOVO THINKVISION S22I-30 63FCKATBTK FHD 6MS 75HZ HDMI+VGA WLED MONITOR

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.043,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 5043.03
LENOVO 22 S22i-30 IPS 4MS 75HZ HDMI

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5099.00
21.5 LENOVO THINKVISION S22I-30 63FCKATBTK FHD 6MS 75HZ HDMI+VGA WLED MONITOR

Satıcı: LowellTeknoloji

5.110,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 5110.93
21.5 LENOVO S22I-30 THINKVISION 63FCKATBTK FHD 6MS 75HZ HDMI+VGA WLED MONITOR (3 YIL GARANTİ)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.715,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 5715.93
21.5 LENOVO S22I-30 THINKVISION 63FCKATBTK FHD 6MS 75HZ HDMI+VGA WLED MONITOR (3 YIL GARANTİ)

Satıcı: ACF Teknoloji

6.358,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 6358.43
Tuba Toptaş 21.5 Lenovo S22I-30 Thınkvısıon 63FCKATBTK Fhd 6ms 75HZ Hdmı+Vga Wled Monıtor - Standart

Satıcı: MAESKO

6.525,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

15 6525.86
LENOVO 21.5 S22I-30 THINKVISION 63FCKATBTK FHD 6MS 75HZ HDMI+VGA WLED MONITOR

Satıcı: XEMU

6.707,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 6707.00

Lenovo ThinkVision S22i-30 Monitör Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkVision S22i-30 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Lenovo ThinkVision S22i-30 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 488 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 408.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 182.9 mm
• Ekran Genişliği 488 mm
• Ekran Yüksekliği 297.3 mm
• Ekran Derinliği 41 mm
• Ekran Ağırlığı 2.3 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 15 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 21 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 15 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Lenovo ThinkVision S22i-30 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Lenovo ThinkVision S22i-30 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.