Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Lenovo ThinkVision S24-4E Monitör Fiyatları

23.8 LENOVO THINKVISION S24-4e 64B5KAT1TK FHD IPS

Satıcı: Next Online

3.719,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3719.07
Lenovo 23.8 Lenovo S24-4e Thınkvısıon 64b5kat1tk 4ms 100hz Hdmı+vga Wled Monıtor

Satıcı: Aptek Teknoloji

3.976,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 3976.03
23.8 Lenovo S24-4e Thınkvısıon 64b5kat1tk 4ms 100hz Hdmı+vga Wled Monıtor

Satıcı: AptekTeknoloji

4.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4149.00
23.8 Lenovo S24-4e Thınkvısıon 64b5kat1tk 4ms 100hz Hdmı+vga Wled Monıtor

Satıcı: TEKNO54

4.175,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4175.70
Lenovo Thinkvision 23.8" 64B5kat1tk 4 Ms 100 Hz Full Hd Ips Monitör

Satıcı: APTEK

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 4299.00
23.8 Lenovo S24-4E Thınkvısıon 64B5KAT1TK 4ms 100HZ Hdmı+Vga Wled Monıtor - 60 Hz - 23,8 inç

Satıcı: ByOSTeknoloji

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 4699.00
23.8 LENOVO THINKVISION S24-4e 64B5KAT1TK FHD IPS

Satıcı: Nettec

4.702,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 4702.50
Lenovo Thinkvision S24-4E 64B5kat1tk 23.8" 4 Ms Fhd Ips 100 Hz Monitör

Satıcı: Parosteknoloji

5.238,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 5238.60
Lenovo 23.8 Lenovo S24-4e Thınkvısıon 64b5kat1tk 4ms 100hz Hdmı+vga Wled Monıtor

Satıcı: netsipariş

5.274,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 5274.67
Lenovo S24-4e 64b5kat1tk 23.8'' 100hz 4ms FullHD Monitör

Satıcı: ALİŞVERİSDÜNYASI-CENTER

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 5509
Lenovo ThinkVision S24-4e 64B5KAT1TK 23.8" 100Hz 4Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.547,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 5547.43
Lenovo ThinkVision S24-4e 23.8 inç 100Hz 4ms Full HD IPS Monitör (64B5KAT1TK) 5.708,34 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5718.34
Lenovo ThinkVision S24-4e 23.8 inç 100Hz 4ms Full HD IPS Monitör (64B5KAT1TK) 5.708,34 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5718.34
23.8 LENOVO S24-4E THINKVISION 64B5KAT1TK 4MS 100HZ HDMI+VGA WLED MONITOR (3 YIL GARANTİ)

Satıcı: ACF Teknoloji

7.232,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 7232.34

Lenovo ThinkVision S24-4E Monitör Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkVision S24-4E Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Lenovo ThinkVision S24-4E Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 539.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 402.9 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 180 mm
• Ekran Genişliği 539.8 mm
• Ekran Yüksekliği 325.7 mm
• Ekran Derinliği 44 mm
• Ekran Ağırlığı 2.7 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Lenovo ThinkVision S24-4E Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Lenovo ThinkVision S24-4E Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.