Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Lenovo ThinkVision S24i-30 Monitör Fiyatları

Lenovo Thınkvısıon 23.8 S24I-30 63DEKAT3TK 6ms 100HZ Hdmı+Vga LED Monıtor

Satıcı: ALİŞVERİSDÜNYASI-CENTER

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 sn önce

1 5509
23.8 LENOVO S24i-30 63DEKAT3TK IPS 4MS 100HZ HDMI+VGA VESA

Satıcı: Derin Bilişim

5.334,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 5334.03
Lenovo ThinkVision S24i-30 63DEKAT3TK 23.8" 4 MS 100 Hz Full Hd IPS Monitör

Satıcı: atesavm

5.622,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 5622.31
Lenovo ThinkVision S24i-30 63DEKAT3TK 23.8" 4 MS 100 Hz Full Hd IPS Monitör

Satıcı: drzelektronik

5.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 5695.00
Lenovo S24i-30 23.8" Monıtor-Hdmı 63Dekat3tk

Satıcı: by-pro bilişim

5.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 5699.10
23.8 LENOVO S24i-30 63DEKAT3TK IPS 4MS 100HZ HDMI+VGA VESA

Satıcı: ATEŞ AVM

5.803,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5803.68
23.8 LENOVO S24i-30 63DEKAT3TK IPS 4MS 100HZ HDMI+VGA VESA

Satıcı: atesavm

5.809,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 5809.33
23.8 LENOVO S24i-30 63DEKAT3TK IPS 4MS 100HZ HDMI+VGA VESA

Satıcı: Daraz e-lektronik

5.914,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 5914.00
Lenovo 23.8" Thinkvision 63Dekat3tk 6 Ms 100 Hz Hdmı+Vga Led Monitör

Satıcı: SOFTTEK BİLİŞİM STORE

5.980,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 5980.30
Lenovo Thinkvision S24I-30 63DEKAT3TK 23.8" 4 Ms 100 Hz Full Hd IPS Hdmı+Vga Vesa Monitör

Satıcı: atesavm

6.045,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 6045.50
LENOVO S24i-30 23.8inch Monitor-HDMI

Satıcı: Daraz e-lektronik | 2 yorum

6.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 6269.00
23.8 LENOVO S24i-30 63DEKAT3TK IPS 4MS 100HZ HDMI+VGA VESA

Satıcı: ATESAVM

6.420,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 6420.00
LENOVO ThinkVision S24i-30 63DEKAT3TK 23.8" 100Hz 4Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Mod Teknoloji

6.673,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 6673.07
LENOVO ThinkVision S24i-30 63DEKAT3TK 23.8" 100Hz 4Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: KervanStore

7.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 7200.00
Lenovo 23.8" Thinkvision 63DEKAT3TK 6 Ms 100 Hz HDMI+VGA Led Monitör

Satıcı: BRL TEKNOLOJİ

7.427,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 7427.18

Lenovo ThinkVision S24i-30 Monitör Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkVision S24i-30 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Lenovo ThinkVision S24i-30 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 539.4 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 434 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 183 mm
• Ekran Genişliği 539.4 mm
• Ekran Yüksekliği 326.2 mm
• Ekran Derinliği 43 mm
• Ekran Ağırlığı 3 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Lenovo ThinkVision S24i-30 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.