Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Lenovo ThinkVision S27i-30 Monitör Fiyatları

Lenovo Thinkvision S27i-30 63Dfkat4tk 27" 100Hz 4Ms Vga+Hdmı Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.696,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 6696.60
Lenovo Lvk 63Dfkat4tk 27 4Ms Ips Monitör

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

6.979,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6979.40
Lenovo ThinkVision S27i-30 63DFKAT4TK 27" 100Hz 4Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: YEDİGÜN STORE

6.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 7009.9
LENOVO 27 S27i-30 63DFKAT4TK FHD 4MS 100HZ 2xHDMI 1xVGA+VESA

Satıcı: 724Alsak

7.029,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 7029.71
Lenovo Thinkvision S27I-30 63DFKAT4TK IPS 100 Hz 4ms HDMI VGA 27'' Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.050,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 7050.93
LENOVO 27 S27i-30 63DFKAT4TK FHD 4MS 100HZ 2xHDMI 1xVGA+VESA

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 7129.00
Lenovo Thinkvision S27I-30 63Dfkat4Tk Ips 100 Hz 4Ms Hdmı Vga 27'' Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

7.147,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 7147.93
Lenovo Thinkvision S27I-30 63DFKAT4TK IPS 100 Hz 4ms HDMI VGA 27'' Monitör

Satıcı: 724alsak | 10 yorum

7.160,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 7160.56
Lenovo Thinkvision S27I-30 63DFKAT4TK IPS 100 Hz 4ms HDMI VGA 27'' Monitör

Satıcı: KUANTUM

7.811,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 7811.97
27 LENOVO S27I-30 THINKVISION 63DFKAT4TK FHD 4MS 100HZ HDMI+VGA WLED MONITOR (3 YIL GARANTİ)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

7.830,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 7830.05
Lenovo Thinkvision S27I-30 63Dfkat4Tk Ips 100 Hz 4Ms Hdmı Vga 27'' Monitör

Satıcı: KUANTUMSANAL

7.976,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 7976.43
27 Lenovo S27I-30 Thınkvısıon 63DFKAT4TK Fhd 4ms 100HZ Hdmı+Vga Wled Monıtor

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

8.113,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 8113.37
27 LENOVO S27I-30 THINKVISION 63DFKAT4TK FHD 4MS 100HZ HDMI+VGA WLED MONITOR (3 YIL GARANTİ)

Satıcı: ACF Teknoloji

8.821,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

13 8821.28

Lenovo ThinkVision S27i-30 Monitör Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkVision S27i-30 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Lenovo ThinkVision S27i-30 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.3 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 475 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 184.9 mm
• Ekran Genişliği 612.3 mm
• Ekran Yüksekliği 368 mm
• Ekran Derinliği 43.5 mm
• Ekran Ağırlığı 3.6 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 36 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 19.5 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Lenovo ThinkVision S27i-30 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.