Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KAYEKSBİLİŞİM | 24 yorum
4.568,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 4568.00 LENOVO Ws 61femat6tk Thınkvısıon T22i-20 (d20215ft0) 21.5in Monıtor HdmıSatıcı: KAYEKSBİLİŞİM
4.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
2 4750.00 LENOVO Thinkvision T22I-20 21.5" 60Hz 4ms (Hdmı+Display+Analog+Usb) Full Hd IPS Pivot MonitörSatıcı: KAYEKSBİLİŞİM
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
3 5499.00 Lenovo Thinkvision T22I-30 21.5" 60Hz 4ms (Hdmı+Display+Analog+Usb) Full Hd IPS Pivot Monitörlenovo Thinkvision T22I-20 21.5" 60Hz 4ms (Hdmı+Display+Analog+Usb) Full Hd IPS Pivot Monitör 613B0MAT6TKSatıcı: KAYEKSBİLİŞİM
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 9999.00