Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Lenovo ThinkVision T24D-40 Monitör Fiyatları

Lenovo 23.8" Lenovo Thınk T24d-40 64b9gat1tk 4ms 120hz

Satıcı: netsipariş

12.748,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 12748.90
Lenovo 23.8" Ips Thınkvısıon T24d-40 64B9gat1tk 4Ms 120Hz Hdmı-Dp Kurumsal Monitör 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

12.807,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 12807.70
Lenovo 23.8" Ips Thınkvısıon T24d-40 64B9gat1tk 4Ms 120Hz Hdmı-Dp Kurumsal Monitör 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

12.959,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 12959.20
Lenovo 23.8" Lenovo Thınk T24d-40 64b9gat1tk 4ms 120hz

Satıcı: onlinealisverisyap

13.077,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 13077.32
LENOVO 23.8" IPS THINKVISION T24D-40 64B9GAT1TK 4MS 120HZ HDMI-DP KURUMSAL MONİTÖR 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

13.292,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 13302.3
Lenovo 23.8" IPS Thınkvısıon T24D-40 64B9GAT1TK 4ms 120HZ Hdmı-Dp Kurumsal Monitör 1920X1080

Satıcı: ONTEKNOLOJİ

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 13500.00
Lenovo ThinkVision T24D-40 64B9GAT1TK 23.8" 120Hz 4Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 FullHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: netsiparis

13.583,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 13583.24
Lenovo ThinkVision T24D-40 64B9GAT1TK 23.8" 120Hz 4Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 FullHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.860,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 13860.33
23.8" LENOVO THINK T24D-40 64B9GAT1TK 4MS 120Hz - 120 Hz - 23,8 inç

Satıcı: netsiparis

14.308,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 14308.70

Lenovo ThinkVision T24D-40 Monitör Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkVision T24D-40 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Lenovo ThinkVision T24D-40 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23.5 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 155 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 539.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 505.8 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 190 mm
• Ekran Genişliği 539.8 mm
• Ekran Yüksekliği 314.8 mm
• Ekran Derinliği 45.3 mm
• Ekran Ağırlığı 3.5 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 157 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 16 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Lenovo ThinkVision T24D-40 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.