Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KAYEKSBİLİŞİM
5.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 5750.00 LENOVO 23.8 LENOVO 63CFMATXTK IPS FHD 4MS 60HZ HDMI DP VGASatıcı: KAYEKSBİLİŞİM
6.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 6250.00 LENOVO 23.8 IPS T24i-30 63CFMATXTK 4MS 60HZ HDMI-DP KURUMSAL MONİTÖRSatıcı: onlinealisverisyap
7.316,10 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 7326.1 Lenovo ThinkVision T24i-30 63Cfmatxtk 23.8" IPS Full HD 60 Hz 4 ms Hdmi VGA Display Port MonitörSatıcı: Kurumsalıt
7.391,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 7391.41 23.8 LENOVO 63CFMATXTK IPS FHD 4MS 60HZ HDMI DP VGASatıcı: onlinealisverisyap
8.278,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 8278.65 Lenovo T24i-30(A22238ft0)23.8İnch-HdmıSatıcı: OCCUSİS
8.479,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 8479.88 LENOVO 23.8 LENOVO 63CFMATXTK IPS FHD 4MS 60HZ HDMI DP VGASatıcı: MB TEKNOLOJİ
8.779,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
7 8779.47