Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Lenovo ThinkVision T27-40 Monitör Fiyatları

Lenovo Thınkvısıon T27-40 64A5MAT6TK 27" 4ms 120Hz

Satıcı: ONTEKNOLOJİ

10.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 10975.00
Lenovo Thınkvısıon T27-40 64A5MAT6TK 27'' 4ms 120Hz

Satıcı: Technobag

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 10999.00
Lenovo Thinkvision T27-40 64A5mar6tk 27İnç 120Hz 4Ms 1920X1080 Full Hd Pivot Ips Monitör

Satıcı: Acon

11.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 11000.00
Lenovo Thınkvısıon T27-40 64a5mat6tk 27" 4ms 120hz

Satıcı: Mahsen

11.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 11160.00
Lenovo Thınkvısıon T27-40 64a5mat6tk 27" 4ms 120hz

Satıcı: onlinealisverisyap

11.334,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 11334.88
LENOVO THINKVISION T27-40 64A5MAT6TK 27" 4MS 120Hz

Satıcı: ACON

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 11500.00
LENOVO THINKVISION T27-40 64A5MAT6TK 27" 4MS 120Hz

Satıcı: ACON

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 11500.00
Lenovo 27" Ips St27-40 64A5mat6tk 4Ms 120Hz Hdmı-Dp Kurumsal Monitör 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

11.517,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 11517.70
Lenovo Thınkvısıon T27-40 64a5mat6tk 27" 4ms 120hz

Satıcı: netsipariş

11.742,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 11742.43
LENOVO 27" IPS ST27-40 64A5MAT6TK 4MS 120HZ HDMI-DP KURUMSAL MONİTÖR 1920X1080

Satıcı: YEDİGÜN STORE

11.772,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

10 11782.78
Lenovo Thınkvısıon T27-40 64a5mat6tk 27" 4ms 120hz

Satıcı: onlinealisverisyap

11.772,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 11772.78
LENOVO 27 T27-40 THINKVISION 64A5MAT6TK 4MS 48HZ HDMI WLED PIVOT MONITOR

Satıcı: Acon

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 12000.00
LENOVO 27 T27-40 THINKVISION 64A5MAT6TK 4MS 48HZ HDMI WLED PIVOT MONITOR

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 12599.00
27 LENOVO T27-40 THINKVISION 64A5MAT6TK 4MS 120HZ HDMI WLED PIVOT MONITOR (3 YIL GARANTİ)

Satıcı: ACF Teknoloji

15.653,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 15653.00

Lenovo ThinkVision T27-40 Monitör Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkVision T27-40 Monitör Ürün Ailesi

Lenovo ThinkVision T27-40 (64A5MAT6TK) Monitör 27 İnç 10.975,00 TL
Lenovo ThinkVision T24-40 (64A4MARXTK) Monitör 23.8 İnç 10.999,00 TL

Lenovo ThinkVision T27-40 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Lenovo ThinkVision T27-40 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23.5 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 155 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 611.9 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 537.8 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 195 mm
• Ekran Genişliği 611.9 mm
• Ekran Yüksekliği 382.8 mm
• Ekran Derinliği 46 mm
• Ekran Ağırlığı 4.4 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 15 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 75 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 15 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Lenovo ThinkVision T27-40 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.