4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

LG 24U421A-B Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

LG 24U421A-B Monitör Fiyatları

Lg 23.8'' 24U421A-B 100Hz 5ms(gtg) Usb-C’li (1xHDMI) Va Fhd Curved Monitör - 100 Hz - 23,8 inç

Satıcı: Techburada | 5 yorum

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3699.00
LG 23.8 24U421A-B FHD 5MS 100HZ HDMI USB-C CURVED

Satıcı: Techburada

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 3699.00
23.8 Lg 24u421a-b Va 5ms 100hz Usb-c Hdmı Fhd 1920x1080 Curved Vesa Sıyah

Satıcı: Techburada

3.719,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3719.07
LG 23.8 Lg 24u421a-b Va 5ms 100hz Usb-c Hdmı Fhd 1920x1080 Curved Vesa Sıyah

Satıcı: TECHBURADA

3.782,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 3782.03
Lg 23.8'' 24U421a-B 100Hz 5Ms(Gtg) Usb-C’li Va Fhd Curved Monitör

Satıcı: Techburada

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 3799.00
LG 23.8 24U421A-B FHD 5MS 100HZ HDMI USB-C CURVED

Satıcı: Techburada

3.821,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 3831.02
23.8 Lg 24u421a-b Va 5ms 100hz Usb-c Hdmı Fhd 1920x1080 Curved Vesa Sıyah

Satıcı: prote

4.881,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4881.57
Lg 24U421a-B 23.8" 100Hz 5Ms Hdmı+Usb-C Fullhd Va Curved Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.024,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 5024.60
LG 24U421A-B 23.8" 100Hz 5Ms HDMI+USB-C FullHD VA Curved Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.295,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 5295.24
LG 23.8 24U421A-B FHD 5MS 100HZ HDMI USB-C CURVED

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 5349.00
LG 23.8 Lg 24u421a-b Va 5ms 100hz Usb-c Hdmı Fhd 1920x1080 Curved Vesa Sıyah

Satıcı: LowellTeknoloji

5.363,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 5363.13
23.8 Lg 24U421A-B Va 5ms 100HZ Usb-C HDMI Fhd 1920X1080 Curved Vesa Sıyah

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

5.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 5490.00

LG 24U421A-B Monitör Fiyat Geçmişi

LG 24U421A-B Monitör Ürün Ailesi

LG 24U421A-B Monitör 23.8 İnç 3.699,00 TL
LG 27U421A-B Monitör 27 İnç Fiyat bulunamadı

LG 24U421A-B Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

LG 24U421A-B Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 536.32 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 411.92 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 170 mm
• Ekran Genişliği 536.32 mm
• Ekran Yüksekliği 320.15 mm
• Ekran Derinliği 44.3 mm
• Ekran Ağırlığı 2.24 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.92 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 17 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

LG 24U421A-B Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.