4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

LG UltraGear 27G411A-B Monitör Fiyatları

LG 27G411A-B UltraGear G4 27" 1ms MBR 144Hz (HDMI-Displayport) NVIDIA G-SYNC Compatible HDR10 SRGB FHD IPS Gaming Monitör - 1 ms - 144 Hz

Satıcı: Nethouse | 7 yorum

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 5399.00
LG 27" 27G411A-B 1Ms 144Hz FULL HD IPS GAMING MONİTÖR

2 yorum

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 5199.00
LG 27G411A-B UltraGear G4 27'' 1ms MBR 144Hz (HDMI-Displayport) NVIDIA G-SYNC Compatible HDR10 SRGB FHD IPS Gaming Monitör

Satıcı: Nethouse

5.343,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 5343.90
LG 27G411A-B UltraGear G4 27" 1 ms MBR 144 Hz (HDMI-Displayport) NVIDIA G-SYNC Compatible HDR10 SRGB FHD IPS Gaming Monitör

Satıcı: Nethouse

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 5399.00
Lg 27G411a-B Ultragear G4 27" 1Ms Mbr 144Hz (Hdmı-Displayport) Nvıdıa G-Sync Compatible Hdr10 Srgb Fhd Ips Gaming Monitör

Satıcı: NetHouse

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 5399.00
LG 27G411A-B UltraGear G4 27" 1ms MBR 144Hz (HDMI-Displayport) NVIDIA G-SYNC Compatible HDR10 SRGB FHD IPS Gaming Monitör

Satıcı: Nethouse

5.399,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 5399.01
LG 27g411a-b UltraGearG4 27'' 1ms MBR 144Hz (HDMI-Displayport) Nvıdıa G-sync Compatible Hdr10 Srgb FHD IPS Gaming Monitör 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 5499.00
LG 27G411A-B UltraGear G4 27" 1ms MBR 144Hz (HDMI-Displayport) NVIDIA G-SYNC Compatible HDR10 SRGB FHD IPS Gaming Monitör - 1 ms - 144 Hz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 7 yorum

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 5799.00
LG 27" UltraGear 27G411A-B 1ms MBR 144Hz G-Sync Compatible HDR10 IPS FHD Gaming Monitör 6.222,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6222.00

LG UltraGear 27G411A-B Monitör Fiyat Geçmişi

LG UltraGear 27G411A-B Monitör Ürün Ailesi

LG UltraGear 24G411A-B Monitör 23.8 İnç 4.752,03 TL
LG UltraGear 27G411A-B Monitör 27 İnç 5.199,00 TL

LG UltraGear 27G411A-B Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

LG UltraGear 27G411A-B Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 611.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 452.4 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220 mm
• Ekran Genişliği 611.5 mm
• Ekran Yüksekliği 357.8 mm
• Ekran Derinliği 38.5 mm
• Ekran Ağırlığı 2.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 20 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

LG UltraGear 27G411A-B Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.