4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

LG UltraGear 27G810A-B Monitör Fiyatları

LG 27G810A-B 27 inç Ultragear 4K UHD (3840 x 2160) IPS Oyun Monitörü, Çift Modlu UHD 180Hz veya FHD 360Hz, 1ms, NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, VESA DisplayHDR 400, HDMI 2.1, Siyah

Satıcı: Nethouse

18.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 18499
LG 27' Ultragear 27G810A-B 1ms 180Hz 4K IPS Gaming Monitor

Satıcı: Nethouse

18.310,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 18310.23
LG UltraGear 27G810A-B 27 inc 4K 180Hz FHD 360Hz 1ms HDMI DP USB Adaptive Sync HDR400 Pivot Dual Mo

Satıcı: Nethouse

18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 18509
Lg Ultragear 27G810A-B 27" 1ms Dual-Mode (4k 180Hz - Fhd 360Hz) IPS HDR400 Gaming Monitör - 360 Hz - 27 inç

Satıcı: Nethouse | 8 yorum

18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 18499.00
Lg 27' Ultragear 27G810A-B 1ms 180Hz 4K IPS Gamıng Monıtor

Satıcı: Nethouse | 4 yorum

18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 18499.00
LG 27' Ultragear 27G810A-B 1ms 180Hz 4K IPS Gaming Monitor

Satıcı: Nethouse

18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 18499.00
LG 27" ULTRAGEAR 27G810A-B 1Ms 180Hz 4K IPS GAMING MONITOR 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 19999.00
Lg Ultragear 27g810a-b 27" 1ms Dual-mode 4k 180hz - Fhd 360hz Ips Hdr400 Gaming Monitör

Satıcı: Nethouse

20.459,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 20459.07
LG 27” UltraGear 27G810A-B 1ms (GtG) 180Hz (HDMI-DP) 4K UHD (3840x2160) IPS Pivot Gaming Monitör 20.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 20555.00

LG UltraGear 27G810A-B Monitör Fiyat Geçmişi

LG UltraGear 27G810A-B Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

LG UltraGear 27G810A-B Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 2
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 534.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220 mm
• Ekran Genişliği 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği 371.6 mm
• Ekran Derinliği 51.3 mm
• Ekran Ağırlığı 4.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 37 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

LG UltraGear 27G810A-B Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.