Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LG UltraGear 27G850A-B 27" 1ms 240Hz UHD 4K Nano IPS Gaming Monitör
Satıcı: GpnTeknoloji | 17 yorum
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 23999.00
LG UltraGear 27 inç 1ms 240Hz UHD 4K Nano IPS Oyun Monitörü Satıcı: GpnTeknoloji
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 23999.00
LG UltraGear 27G850A-B 27" 1 ms 240 Hz Uhd 4K Nano Ips Oyuncu Monitörü Satıcı: GpnTeknoloji
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 23999.00
LG UltraGear 27G850A-B 27" 1ms 240Hz UHD 4K Nano IPS Gaming Monitör Satıcı: Gpn Teknoloji
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 23999.00
LG UltraGear 27G850A-B 27" 1ms 240Hz UHD 4K Nano IPS Gaming Monitör
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 17 yorum
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 27999.00
LG UltraGear 27 inç 1ms 240Hz UHD 4K Nano IPS Oyun Monitörü Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 27999.00
LG 27" ULTRAGEAR 27G850A-B 1Ms 240Hz 4K IPS GAMING MONITOR 1 yorum
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
7 27999.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER