Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada
19.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 19599.00 LG 27" ULTRAGEAR 27GR93U-B 1Ms 144Hz IPS 4K FREESYNC/G-SYNC GAMING MONİTÖR5 yorum
22.628,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 22628.52 LG Ultragear 27GR93U-B 27" 1Ms 144Hz FreeSync/G-SYNC DisplayHDR™ 400 4K (3840x2160) IPS Gaming MonitörSatıcı: Nethouse | 3 yorum
22.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 22999.00 LG Ultragear 27" 1ms 144Hz UHD IPS Gaming MonitörSatıcı: Nethouse
23.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 23299.00 LG Ultragear 27gr93u-B 27” 144hz 1ms Ips Uhd Siyah Gaming MonitörSatıcı: Nethouse
24.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 24199.00