4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

LG UltraGear 27GS50F-B Monitör Fiyatları

LG 27GS50F-B Ultragear 27" 27GS50F-B 1MS 180Hz (Hdmı+Displayport) AMD Freesync HDR 10 FHD Oyuncu Monitörü - 27 inç

Satıcı: Nethouse | 218 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5999.00
LG 27GS50F-B UltraGear 27" 27GS50F-B 1Ms MBR 180Hz (HDMI+DisplayPort) AMD FreeSync HDR 10 FHD Oyuncu Monitörü

Satıcı: Nethouse

6.036,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 6036.77
Lg 27Gs50f-B Ultragear 27" 27Gs50f-B 1Ms Mbr 180Hz (Hdmı+Display) Freesync Hdr 10 Fhd Oyuncu Monitörü

Satıcı: NetHouse

6.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 6099.00
LG 27GS50F-B UltraGear 27" 27GS50F-B 1Ms MBR 180Hz (HDMI+DisplayPort) AMD FreeSync HDR 10 FHD Oyuncu Monitörü

Satıcı: Nethouse

6.099,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 6099.01
LG 27GS50F-B Ultragear 27" 27GS50F-B 1MS 180Hz (Hdmı+Displayport) AMD Freesync HDR 10 FHD Oyuncu Monitörü - 27 inç

Satıcı: COVERİUMM | 218 yorum

6.117,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 6117.08
LG 27GS50F-B UltraGear 27" 1 Ms 180 Hz AMDFreeSync HDR 10 FHD Oyuncu Monitörü

Satıcı: Nethouse

6.323,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 6323.07
Lg 27Gs50F-B Ultragear 27 Inç 27Gs50F-B 1Ms Mbr 180Hz Amd Freesync Fhd Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Nethouse

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 6499.00
27GS50F-B LG 27GS50F-B UltraGear 27" 1Ms MBR 180Hz AMD FreeSync HDR 10 FHD Oyuncu Monitörü 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6499.00
LG 27GS50F-B UltraGear 27" 27GS50F-B 1Ms MBR 180Hz (HDMI+Display) HDR 10 FHD Oyuncu Monitörü 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6999.00
LG 27GS50F-B UltraGear 27" 1 Ms 180 Hz AMDFreeSync HDR 10 FHD Oyuncu Monitörü

Satıcı: coveriumm1

7.346,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 7346.07
Lg UltraGear 27 inç 1 ms 180 Hz FHD Gaming Monitör 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 8999.00

LG UltraGear 27GS50F-B Monitör Fiyat Geçmişi

LG UltraGear 27GS50F-B Monitör Ürün Ailesi

LG UltraGear 27GS50F-B Monitör 27 İnç 5.999,00 TL
LG UltraGear 24GS50F-B Monitör 23.7 İnç 9.500,00 TL

LG UltraGear 27GS50F-B Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

LG UltraGear 27GS50F-B Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.69 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 456.05 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 201.61 mm
• Ekran Genişliği 613.69 mm
• Ekran Yüksekliği 364.09 mm
• Ekran Derinliği 39.3 mm
• Ekran Ağırlığı 3.25 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.87 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 19 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

LG UltraGear 27GS50F-B Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

LG UltraGear 27GS50F-B Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.