Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lg Ultragear™ OLED Gx7 26.5" 27GX700A-B 280Hz 0.03MS(GTG) Qhd OLED Pivot Vesa Displayhdr True Black 500 Gaming Monitör - 280 Hz - 27 inç
Satıcı: Techburada | 14 yorum
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 30999.00
LG UltraGear™ OLED GX7 26.5" 27GX700A-B 280Hz 0.03ms(GtG) QHD OLED Pivot VESA DisplayHDR True Black 500 Gaming Monitör Satıcı: TECHBURADA
31.912,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 31912.03
LG UltraGear™ OLED GX7 26.5" 27GX700A-B 280Hz 0.03ms(GtG) QHD OLED Pivot VESA Gaming Monitör Satıcı: Techburada
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 32009
Lg Ultragear™ OLED Gx7 26.5" 27GX700A-B 280Hz 0.03MS(GTG) Qhd OLED Pivot Vesa Displayhdr True Black 500 Gaming Monitör - 280 Hz - 27 inç
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 14 yorum
32.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 32599.00
LG UltraGear™ OLED GX7 26.5" 280Hz 0.03ms(GtG) QHD OLED Pivot VESA Gaming Monitör Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
32.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 32599.00
LG 26,5" ULTRAGEAR 27GX700A-B 0,03Ms(GTG) 280Hz QHD OLED GAMING MONITOR
32.599,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
6 32599.00
LG UltraGear™ OLED GX7 26.5" 27GX700A-B 280Hz 0.03ms(GtG) QHD OLED Pivot VESA DisplayHDR True Black 500 Gaming Monitör Satıcı: TECHBURADA
32.831,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 32831.05
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
18 yorum
1 yorum