Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LG Ultragear 32GS95UV-B 32" 0.03MS Dual-Mode (4k 240Hz - Fhd 480Hz) OLED Gaming Monitör - siyah
Satıcı: GpnTeknoloji | 8 yorum
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 47999.00
LG UltraGear 32GS95UV-B 32" 0.03ms Dual-Mode (4K 240Hz - FHD 480Hz) OLED Gaming Monitör Satıcı: GpnTeknoloji
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 47999.00
LG UltraGear 32GS95UV-B 32" 0.03ms Dual-Mode (4K 240Hz - FHD 480Hz) OLED Gaming Monitör Satıcı: Gpn Teknoloji
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 47999.00
LG Ultragear 32GS95UV-B 32" 0.03MS Dual-Mode (4k 240Hz - Fhd 480Hz) OLED Gaming Monitör - siyah
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 8 yorum
50.599,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 50599.08
LG 32'' ULTRAGEAR 32GS95UV-B OLED 4K UHD GAMING MONITOR 1 yorum
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
5 54999.00
Lg, 32 İnç, 32Gs95uv-W.aeu Ultragear 4K Uhd Oyun Monitörü, 3840 X 2160, 16:9, 0,03 Ms Gtg, 480 Hz, Dcı-P3, Hdr10, Nvıdıa G-Sync Uyumlu, Amd Freesync Premium - Beyaz
Satıcı: ylmzhome
92.796,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 92796.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER