Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ultragear 34Gs95qe-B 34 Inç Oled 800R, 21:9 Ultra-Wqhd 240Hz, 0.03Ms (Gtg), Displayhdr True Black 400 Monitör
Satıcı: ASEL
52.269,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 52269.00
Lg Lg Ultragear 34Gs95qe-B 34" 0.03 Ms Wqhd Curved 240 Hz Oled Oyuncu Monitörü
Satıcı: ASEL
70.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 70300.00
LG UltraGear OLED 34GS95QE-B 34 inç WQHD 240Hz 0.03ms Asansör NVIDIA G-SYNC OLED Gaming Monitör Satıcı: Erenler Ticaret
89.266,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 89266.47
Lg Ultragear OLED 34GS95QE-B 34 Inç Wqhd 240Hz 0.03MS Asansör Nvıdıa G-Sync 800R Displayhdr True Black 400 OLED Gaming Monitör
Satıcı: papilio
99.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 99000.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
10 yorum