Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 13499.00 LG 34WQ680-W UltraWide 34'' 21:9 FHD 5ms 100hz FreeSync Ergo IPS Monitör Beyaz 13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 sn önceki fiyat
2 13509 LG 34" 34WQ680-W 5Ms 100Hz HDMI DP Full HD FreeSync UltraWide IPS Monitör 13.499,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 13499.04 LG 34wq680-w 34'' 100 Hz 5ms Ultrawide Ips Fhd MonitörSatıcı: MediaMarkt
13.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 13500.00 LG 34WQ680-W 34'' 5ms UltraWide™ FHD MonitörSatıcı: Nethouse
14.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 14699.00 LG UltraWide 34WQ680-W 34" 100Hz 5ms (HDMI + USB Type-C + DP ) Amd Freesync HDR400 (2560 x 1080) IPS MonitörSatıcı: Nethouse | 4 yorum
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 14999.00 LG 34WQ680-W 34'' 100 hz 5ms (HDMI+Display) UltraWide™ IPS FHD MonitörSatıcı: Nethouse
14.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
7 14999.01 LG 34WQ680-W 34'' 5ms UltraWide™ FHD MonitörSatıcı: Bettlepc
15.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 15699.00 LG UltraWide 34Wq680-W 34" 100 Hz 5 MS (HDMI-DisPlay-USC-C) AMD FreeSync FHD IPS MonitörSatıcı: Nethouse
17.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 17499.00 LG 34WQ680-W 34'' 100 hz 5ms (HDMI+Display) UltraWide™ IPS FHD MonitörSatıcı: Nethouse
17.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 17499.00