Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EymenessTeknoloji
5.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 5099.00 MSI 23.8" G2422 1920x1080 (FHD) FLAT IPS 170HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITORSatıcı: Adak Bilişim | 116 yorum
5.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 5199.00 MSI G2422 FLAT IPS 23.8" 170HZ 1MS (FHD) 16:9 FreeSync Premium Oyuncu MonitörüSatıcı: Networks
5.334,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 5334.03 23.8 MSI G2422 FLAT IPS 1920X1080 (FHD) 16:9 170HZ 1MS FREESYNC PREMIUM GAMING MONITORSatıcı: Veriko
5.849,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 5849.77 MSI G2422 23.8" 1ms 170hz Freesync Premium Ips Full Hd Gaming (OYUNCU) MonitörSatıcı: ArizBilisim
5.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 5899.00 Msı G2422 23.8" 1 MS 170 Hz Full HD IPS MonitörSatıcı: HyroxBilişim
6.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 6109.00 MSI G2422 FLAT IPS 23.8" 170HZ 1MS (FHD) 16:9 FreeSync Premium Oyuncu MonitörüSatıcı: Hyrox Bilişim
6.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 6749.00 Msı G2422 23.8" 1 MS 170 Hz Full HD IPS MonitörSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
7.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 7199.00