Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 30 yorum
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 3999.00 MSI G2422C 23.6" 1 MS 180 Hz FreeSync Premium Full HD Curved VA LED MonitörSatıcı: TEKNOLOJİMARKETATM
4.692,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 4692.00 MSI 23.6 G2422c Curved 1500r Va 1920x1080 (FHD) 16:9 180hz 1ms Freesync Premıum Gamıng MonıtorSatıcı: TAZOSUN
4.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
3 4699.00 MSI G2422C 23.6" 1 MS 180 Hz FreeSync Premium Full HD Curved VA LED MonitörSatıcı: AFELTech
4.833,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 4833.43 MSI 23.6 G2422c Curved 1500r Va 1920x1080 (FHD) 16:9 180hz 1ms Freesync Premıum Gamıng MonıtorSatıcı: ÜÇDAĞ BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
4.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 4849.00 23.6 MSI G2422C CURVED VA 1920X1080 (FHD) IPS 16:9 180HZ 1MS FREESYNC PREMIUM GAMING MONITORSatıcı: Afel Tech
4.880,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
6 4880.34 MSI G2422C 23.6" 1 MS 180 Hz FreeSync Premium Full HD Curved VA LED MonitörSatıcı: peeq
4.889,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 4889.99 MSI G2422C 23.6 VA FHD 180HZ 1MS FREESYNC PREMIUM CURVED GAMING MONITORSatıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
7.468,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 7468.03