4.4 (2 oy) / 2 yorum

MSI G255F Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI G255F Monitör Fiyatları

Msı G255f 24.5" 1 Ms Full Hd Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

4.155,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 4155.30
MSI 24.5'' G255F 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitör - 557.1 x 220.1 x 418.5 mm

Satıcı: Adak bilgisayar | 12 yorum

5.904,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 5904.57
MSI 24.5'' G255F 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitör - 557.1 x 220.1 x 418.5 mm

Satıcı: Teknovaryum | 12 yorum

5.952,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 5952.00
MSI G255F 24.5 1920x1080 180Hz 1ms HDMI DP IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

6.355,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 6355.44
MSI 24.5 G255F 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS FREESYNC GAMING MONITOR

Satıcı: Tekramarket

6.460,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6460.97
MSI 24.5 G255F 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS FREESYNC GAMING MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

6.465,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6465.03
Msi G255F 9S6-3BC01M-002 24.5" 1 MS 180 Hz FreeSync Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: LuxuryAudio

6.509,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6509.07
Msi G255F 9S6-3BC01M-002 24.5" 1 MS 180 Hz FreeSync Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: Techburada

6.544,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6544.22
MSI G255F 24.5 1920x1080 180Hz 1ms HDMI DP IPS Gaming Monitör

Satıcı: Gpn Teknoloji

6.565,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 6565.93
MSI G255F 24.5 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör 6.545,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6555
MSI G255F 24.5 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör 6.545,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6555
MSI 24.5" G255F 1ms 180Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync Rapid IPS Full HD Gaming Monitör 6.684,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 6694
MSI 24.5'' G255F 1Ms(GTG) 180Hz FHD IPS GAMING MONİTÖR

38 yorum

6.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 6919.00
Msı G255f 24.5" 1 Ms Full Hd Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: Kraft Online

7.205,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 7205.50
Msı G255f 24.5 1920X1080 180Hz 1Ms Hdmı Dp Ips Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

7.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

15 7289.00
24.5" G255F 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM

7.820,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 7820.61

MSI G255F Monitör Fiyat Geçmişi

MSI G255F Monitör Ürün Ailesi

MSI G255PF E2 Monitör 24.5 İnç 5.399,00 TL
MSI G255F Monitör 24.5 İnç 5.904,57 TL

MSI G255F Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI G255F Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 557.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 418.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220.1 mm
• Ekran Genişliği 557.1 mm
• Ekran Yüksekliği 326.9 mm
• Ekran Derinliği 66.4 mm
• Ekran Ağırlığı 2.87 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.26 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI G255F Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Lessi P**** Profil Resmi

2 yorum

Lessi P**** Monitörü yaklaşık 10 aydır kullanıyorum çok memnunum fiyat performans. dezavantajlarını yine de sayayım bilin. ips panellerde ışık sızması biçok monitörde olduğu gibi benim monitörümde de var sadece sol altta küçücük. onun dışında monitörün renkleri öyle ahım şahım değil evet 99% srgb destekliyor ama sarı rengi tonları hafif yeşilimsi duruyor çok canlı değil kırmızı ise biraz açık duruyor. ha fiyatına göre güzel asus'un vs. bu bütçedeki monitörlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum ama şansınız varsa gigabyte g24-f2 alın stokta varsa. stokta yoksa bunu da alabilirsiniz size kalmış. ben zaten baya araştırıp aldım ve alttaki arkadaşın yazdığı gibi adaptive sync var ama dp kablosu çıkmıyor nvidia ekran kartınız varsa g sync açmak için dp kablosu lazım ben de dp kablosu aldım g sync ile kullanıyorum. viewsonic ve asusun giriş seviyesi modellerini almaktansa bunu almanızı tavsiye ederim. son olarak 1ms gtg yazdığna bakmayın 1msde ghosting var ama tepki süresini en hızlıdan hızlıya çekince ghosting sıfır. yaklaşık 2ms gtg monitör almışınız gibi düşünün bunu.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Lowroen Profil Resmi

3 yorum

Lowroen Monitörü Vatandan Alırken Ölü Piksel Testi Yaptılar Sorunsuz Çıktı Kurulumu Çok Basit Açtığımda Bi Yavaşlık Vardı Meğersem Hz Ayarlamamışım 180 Hz Gayet İdeal Arc 750 Ekran Kartımla Uyumlu Adaptive SYNC Özelliği Var Bütün
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.