4.0 (1 oy) / 2 yorum

MSI G274F Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI G274F Monitör Fiyatları

MSI 27" G274F 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS Adaptıve-Sync Gaming (Oyuncu) Monitör - 613.5 x 231.9 x 472.0 mm

Satıcı: Koçpa | 51 yorum

6.347,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 6347.08
Msı G274F 27" 1 MS 180 HZ Full HD Rapid IPS Oyuncu Monitör

Satıcı: kocpa

6.509,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 6509.07
Msı G274F 27" 1 MS 180 HZ Full HD Rapid IPS Oyuncu Monitör

Satıcı: BilgiRize

7.439,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 7439.07
MSI G274F 27" FHD FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: Nethouse

7.748,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7748.06
Msı 27" G274f 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Rapıd Ips 180Hz 1Ms Adaptıve-Sync Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: NetHouse

7.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7789.10
Msı G274f 27″ 180Hz 1Ms Fhd Flat Rapid Ips Adaptıve-Sync Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: vebingo

7.970,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 7970.40
MSI G274F 27 1920x1080 180Hz 1ms HDMI DP IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

8.088,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 8088.64
MSI G274F 27" FHD FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: Tekramarket

8.223,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8223.39
MSI G274F 27″ 180Hz 1Ms FHD Flat Rapid IPS Adaptıve-Sync Gaming (Oyuncu) Monitör 8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 8299.00
MSI G274F 27 1920x1080 180Hz 1ms HDMI DP IPS Gaming Monitör

Satıcı: Gpn Teknoloji

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 8299.00
MSI G274F 27 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

1 yorum

8.252,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 8262
MSI G274F 27 inç 180Hz 1ms Full HD G-Sync Rapid IPS Gaming Monitör 8.252,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 8262
Msı 27" G274F 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Rapıd IPS

Satıcı: MiNi TECH

8.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 8800.00
Msi 27 Inç G274F 180 Hz 1Ms Hdmi Dp G-Sync Fhd Ips Gaming Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 9529.00
Msi 27 Inç G274F 180 Hz 1Ms Hdmi Dp G-Sync Fhd Ips Gaming Monitör Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

9.581,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 9581.00
MSI G274F 27 inç 180Hz 1ms Full HD G-Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

12.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

16 12488.00

MSI G274F Monitör Fiyat Geçmişi

MSI G274F Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI G274F Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 472 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 231.9 mm
• Ekran Genişliği 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği 362.5 mm
• Ekran Derinliği 69.8 mm
• Ekran Ağırlığı 3.95 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.3 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 39 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI G274F Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Oğuzhan A**** Profil Resmi

9 yorum

Oğuzhan A**** DCI-P3 ile sRGB değerlerini ters yazmışsın epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Oğuzhan A**** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.