4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 255F E20 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 255F E20 Monitör Fiyatları

Msı Mag 255F E20 24.5" 0.5 Ms Full Hd Ips 200 Hz Oyuncu Monitörü Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

4.600,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 4600.60
MSI MAG 24.5″ 200Hz 0.5ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Proself

5.683,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 5683.26
Msı 24.5" Mag 255f E20 200hz 0.5ms Fhd Gamıng Monitör

Satıcı: dubaicenter

5.696,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 5696.25
MSI MAG 255F E20 24.5 1920x1080 FHD 200Hz 0.5ms HDMI DP FreeSync Premium IPS Gaming Monitör

Satıcı: RASYONEL

5.726,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 5726.88
Msı 24.5" Mag 255f E20 200hz 0.5ms Fhd Gamıng Monitör

Satıcı: RASYONEL

5.858,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 5858.07
MSI MAG 255F E20 24.5 1920x1080 FHD 200Hz 0.5ms HDMI DP FreeSync Premium IPS Gaming Monitör

Satıcı: GULER ELEKTRONİK

6.304,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 6304.03
Msı 24.5" Mag 255F E20 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Rapıd IPS 200HZ 0.5ms (Gtg) Freesync Premıum Gamıng Monıtor - Siyah

Satıcı: Güler | 198 yorum

6.323,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 6323.07
Msı 24.5" Mag 255F E20 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Rapıd IPS 200HZ 0.5ms (Gtg) Freesync Premıum Gamıng Monıtor - Siyah

Satıcı: Teknopa Gsm | 198 yorum

6.324,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 6324.00
MSI MAG 255F E20 24.5″ 200Hz 0.5ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör 6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 6799.00
MSI MAG 24.5″ 200Hz 0.5ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Nethouse

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 6999.00
MSI MAG 255F E20 24.5 inç 200Hz 0.5ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör 6.829,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 6839
MSI MAG 255F E20 24.5 inç 200Hz 0.5ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör 6.829,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 6839
MSI MAG E20 255F 24.5" 200Hz 0.5Ms HDMI+DP HDR FullHD FreeSync IPS Vesa Monitör

Satıcı: TECHBURADA

7.062,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 7062.92
MSI 24.5" MAG 255F E20 0.5ms 200Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync Rapid IPS Full HD Gaming Monitör 7.039,00 TL + 159,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 7049
MSI MAG E20 255F 24.5" 200Hz 0.5Ms HDMI+DP HDR FullHD FreeSync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Betaplus

7.487,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 7487.04

MSI MAG 255F E20 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 255F E20 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 255F E20 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 557.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 418.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220.1 mm
• Ekran Genişliği 557.1 mm
• Ekran Yüksekliği 326.9 mm
• Ekran Derinliği 66.4 mm
• Ekran Ağırlığı 3.24 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.13 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377285247

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 255F E20 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.