4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 255F X24 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 255F X24 Monitör Fiyatları

MSI MAG 255F X24 24.5″ 240Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör 7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7499.00
MSI MAG 255F X24 24.5 1920x1080 FHD 240Hz 0.5ms HDMI DP HDR Ready Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Mo

Satıcı: TECHBURADA

7.511,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 7511.29
Msı Mag 255f X24 24.5 1920x1080 Fhd 240hz 0.5ms Hdmı Dp Hdr Ready Adaptive Sync Rapid Ips Gaming Monitor

Satıcı: Techburada

7.735,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 7735.00
MSI MAG 255F X24 24.5 1920x1080 FHD 240Hz 0.5ms HDMI DP HDR Ready Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitor

Satıcı: incehesap

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 7799.00
MSI 24.5" MAG 255F X24 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 240HZ 0.5MS (GtG Min.) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR - 0,5 ms - 240 Hz

Satıcı: Techburada | 3 yorum

7.834,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 7834.32
Msı Mag 255f X24 24.5 1920x1080 Fhd 240hz 0.5ms Hdmı Dp Hdr Ready Adaptive Sync Rapid Ips Gaming Monitor

Satıcı: incehesap

7.838,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 7838.10
MSI MAG 255F X24 24.5 1920x1080 FHD 240Hz 0.5ms HDMI DP HDR Ready Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

7.846,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 7846.28
MSI MAG 255F X24 24.5 inç 240Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör 7.683,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 7693
MSI MAG 255F X24 24.5 inç 240Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör 7.683,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 7693
MSI MAG 255F X24 24.5 1920x1080 FHD 240Hz 0.5ms HDMI DP HDR Ready Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitor

Satıcı: Techburada

7.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 7969.00
MSI 24.5" MAG 255F X24, Gaming Monitör, FHD, 16:9, Flat, Rapid IPS, 240Hz, 0.5ms (GtG Min.), Adaptive-Sync

Satıcı: incehesap

8.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 8069
Msı 24.5" Mag 255F X24 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Rapıd Ips 240Hz 0.5Ms Adaptıve-Sync Gamıng Monıtor

Satıcı: Techburada

8.173,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

12 8173.20
MSI MAG 255F X24 24.5 1920x1080 FHD 240Hz 0.5ms HDMI DP HDR Ready Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

8.418,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 8418.24
MSI MAG 255F X24 24.5 1920x1080 FHD 240Hz 0.5ms HDMI DP HDR Ready Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Mo

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

8.420,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 8420.19
Msı Mag 255F X24 24.5 1920X1080 Fhd 240Hz 0.5Ms Hdmı Dp Hdr Ready Adaptive Sync Rapid Ips Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

8.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

15 8619.00

MSI MAG 255F X24 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 255F X24 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 255F X24 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 557.29 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 418.55 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220.1 mm
• Ekran Genişliği 557.29 mm
• Ekran Yüksekliği 326.85 mm
• Ekran Derinliği 65.52 mm
• Ekran Ağırlığı 3.24 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2026
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377395052

MSI MAG 255F X24 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.