3.9 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 255XF Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 255XF Monitör Fiyatları

Msı Mag 255Xf 24.5" 0.5 Ms Full Hd Ips 300 Hz Oyuncu Monitörü Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

7.866,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7866.20
MSI MAG 255XF 24.5" (FHD) 16:9 FLAT IPS 300HZ 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC 1920 x 1080 LCD Monitör - Siyah

Satıcı: Cansın Market | 15 yorum

9.262,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 9262.80
MSI MAG 255XF 24.5 1920x1080 300Hz 0.5ms Adaptive Sync Flat IPS Gaming (Oyuncu) Monitör 9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9299.00
MSI 24.5 MAG 255XF, Gaming Monitör, FHD, 16:9 Flat, IPS, 300HZ, 0.5ms (GTG), Adaptive-Sync

Satıcı: Nethouse

9.329,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 9339.46
MSI MAG 255XF 24.5 1920x1080 FHD 300Hz 0.5ms HDMI DP FreeSync Premium IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

9.329,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 9329.46
MSI MAG 255XF 24.5 1920x1080 FHD 300Hz 0.5ms HDMI DP FreeSync Premium IPS Gaming Monitör

Satıcı: Gpn Teknoloji

9.446,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 9446.83
Msı Mag 255xf 24.5" 300hz 0.5ms Hdmı+dp Hdr Fullhd Freesync Ips Vesa Monitör

Satıcı: Tekramarket

9.571,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 9571.56
MSI MAG 255XF 24.5 inç 300Hz 0.5ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör 9.390,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 9400
MSI MAG 255XF 24.5 inç 300Hz 0.5ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör 9.390,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 9400
Msı Mag 255xf 24.5" 300hz 0.5ms Hdmı+dp Hdr Fullhd Freesync Ips Vesa Monitör

Satıcı: Techburada

9.602,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 9602.06
MSI MAG 24.5 1920x1080 300Hz 0.5ms Adaptive Sync Flat IPS Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: incehesap

9.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 9649.00
MSI MAG 255XF 24.5 FHD FLAT IPS 300HZ 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

9.742,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 9742.47
MSI MAG 24.5 1920x1080 300Hz 0.5ms Adaptive Sync Flat IPS Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

9.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 9759.00
Msı 24.5 Mag 255Xf Fhd 16:9 Flat Ips 300Hz 0.5Ms Gtg Adaptıve-Sync Gamıng Monıtor

Satıcı: Techburada

9.794,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 9794.40
MSI 24.5" MAG 255XF 0.5ms 300Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync Rapid IPS Gaming Monitör 9.759,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 9769
MSI MAG 255XF 24.5 FHD FLAT IPS 300HZ 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

10.520,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 10520.64
Msı 24.5 Mag 255Xf 0.5Ms(Gtg) 300Hz Gamıng Monitör 1920X1080(Fhd)

Satıcı: onlinealisverisyap

10.526,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 10526.80
MSI 24.5 MAG 255XF 0.5MS(GTG) 300HZ GAMING MONİTÖR 1920X1080(FHD)

Satıcı: onlinealisverisyap

10.561,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

18 10561.00

MSI MAG 255XF Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 255XF Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 255XF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 557.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 418.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220.1 mm
• Ekran Genişliği 557.1 mm
• Ekran Yüksekliği 326.9 mm
• Ekran Derinliği 66.4 mm
• Ekran Ağırlığı 3.24 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.13 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377251204

MSI MAG 255XF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.