4.0 (1 oy) / 2 yorum

MSI MAG 256F Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 256F Monitör Fiyatları

MSI MAG 256F 24.5" 180Hz 1ms FHD Rapid IPS FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Veriko

6.711,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 6721.43
MSI MAG 256F 24.5 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör 6.545,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 6555
MSI MAG 256F 24.5 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör 6.545,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6555
MSI 24.5 MAG 256F FLAT IPS 1920x1080 (FHD) 16:9 180HZ 1MS FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR

Satıcı: Betaplus

6.827,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 6827.83
MSI 24.5" MAG 256F 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS FREESYNC GAMING MONITOR - 642 x 162 x 407 mm

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 73 yorum

7.076,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 7076.37
Msı Mag 256F 24.5" 180 Hz 1 Ms Hdmı Dp Type-c Adaptive Sync Gaming Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

7.076,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 7076.37
MSI MAG 256F 24.5" FHD FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS FREESYNC GAMING MONITOR

Satıcı: Betaplus

7.170,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 7170.24
MSI 24.5 MAG 256F FLAT IPS 1920x1080 (FHD) 16:9 180HZ 1MS FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR

Satıcı: Tebilon

8.723,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 8723.94
Msı Mag 256F 24.5" 180 Hz 1 Ms Hdmı Dp Type-c Adaptive Sync Gaming Monitör

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

10.176,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 10176.99

MSI MAG 256F Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 256F Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 256F Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 560 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 421.4 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220.1 mm
• Ekran Ağırlığı 3.25 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.66 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 24 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2024
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377151726

MSI MAG 256F Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

KAPTAN F*** 3* Profil Resmi

9 yorum

KAPTAN F*** 3* Merhaba iy günler ürünün özelliklerinde ıps ekran monitör diye geçiyor ama. Ürünün arkasındaki etiketinde Lcd monitör yazıyor anlamadım gitti bi uyuşmazlıkmı var çözemedim burda...
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
KuzeylePlayTime Profil Resmi

3 yorum

KuzeylePlayTime @KAPTAN F*** 3* IPS LCD tam adıdır
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.