4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 Monitör Fiyatları

MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 26.5" 0.03 ms 2K Pivot 240 Hz OLED Oyuncu Monitörü Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

20.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 20580.00
Msı Mag 271Qpx Qd-Oled E2 26.5" 0.03 Ms 2K Pivot 240 Hz Oled Oyuncu Monitörü Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

20.994,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 20994.10
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 26.5 inç 240Hz 0.03ms 2K WQHD Adaptive Sync Pivot Gaming Monitör 31.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 31309
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 26.5 inç 240Hz 0.03ms 2K WQHD Adaptive Sync Pivot Gaming Monitör 31.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 31309
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 26.5” WQHD FLAT QD-OLED 240HZ 0.03MS FREESYNC PIVOT GAMING MONİTÖR

Satıcı: Tekramarket

32.012,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 32012.82
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 26.5" 0.03 MS 240 Hz 2K Freesync WQHD Pivot Monitör

Satıcı: Techburada

32.426,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 32426.50
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 26.5" 0.03 MS 240 Hz 2K Freesync WQHD Pivot Monitör

Satıcı: Tekramarket

32.603,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 32603.01
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 26.5 2560x1440 240Hz 0.03 ms HDMI DP Type-C HDR 400 Adaptive Sync Gaming

Satıcı: TECHBURADA

32.633,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 32633.90
MSI 26.5” MAG 271QPX QD-OLED E2 2560x1440 (WQHD) 16:9 FLAT QD-OLED 240HZ 0.03MS FREESYNC PIVOT GAMING MONITOR - 609 x 242 x 416mm

Satıcı: Techburada | 8 yorum

32.768,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 32768.93
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 26.5 2560x1440 240Hz 0.03 ms HDMI DP Type-C HDR 400 Adaptive Sync Gaming

Satıcı: Tekramarket

32.859,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 32859.72
MSI 26.5" MAG 271QPX QD-OLED E2 0.03ms 240Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync HDR QD-OLED 2K Gaming Monitör 33.241,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 33251
MSI 26.5″ 0.03ms 240Hz WQHD QD-OLED FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Nethouse

33.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 33399.00
MSI 26.5″ 0.03ms 240Hz WQHD QD-OLED FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Techburada

33.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 33769.00
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 26.5” WQHD FLAT QD-OLED 240HZ 0.03MS FREESYNC PIVOT GAMING MONİTÖR

Satıcı: Betaplus

34.299,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 34299.84
Msı 26.5 Mag 271Qpx Qd-Oled E2 2560X1440 Wqhd 16:9 Flat 240Hz 0.03Ms Freesync Gamıng Monıtor

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

35.780,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 35780.40
Msı Mag 271Qpx Qd-Oled E2 26.5 2560X1440 240Hz 0.03 Ms Hdmı Dp Type-C Hdr 400 Adaptive Sync Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

36.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 36109.00

MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 609 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 416 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 242 mm
• Ekran Genişliği 609 mm
• Ekran Yüksekliği 362 mm
• Ekran Derinliği 72 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.