4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 272F Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 272F Monitör Fiyatları

Msı Mag 272F 27" 0.5 Ms Full Hd Ips 200 Hz Oyuncu Monitörü Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

5.788,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5788.10
MSI 27 MAG 272F 27” 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 200HZ 0.5MS LCD Monitör

Satıcı: ülgen bilgisayar | 25 yorum

6.979,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 6979.67
Msı Mag 272f 27 İnç 200hz 0.5ms Full Hd Adaptive Sync Rapid Ips G

Satıcı: ülgenbilgisayar

6.747,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 6747.48
Msı Mag 272f 27 İnç 200hz 0.5ms Full Hd Adaptive Sync Rapid Ips G

Satıcı: sezginbilisim

6.788,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 6788.07
MSI MAG 272F 27 inç 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

8.051,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 8051.39
MSI MAG 272F X24 27″ 240Hz 0.5MS Adaptive Sync Full HD Flat Rapid IPS Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: TECHBURADA

8.122,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 8122.39
MSI 27" MAG 272F X24, Gaming Monitör, FHD, 16:9, Flat, Rapid IPS, 240Hz, 0.5ms (Min.), Adaptive-Sync

Satıcı: Amazon.com.tr

8.206,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 8216.13
MSI MAG 272F 27 inç 200Hz 0.5ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör 8.252,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8262
MSI MAG 272F 27 inç 200Hz 0.5ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör 8.252,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 8262
MSI 27″ 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Nethouse

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 8499.00
MSI MAG 272F 27 inç 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

8.598,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8598.53
MSI 27″ 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 8599.00
MSI MAG 272F 27″ 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör 8.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 8769.00
MSI 27'' MAG 272F 0.5Ms(GTG) 200Hz FHD IPS GAMING MONİTÖR 8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 8799.00
Msı 27" Mag 272F X24 1920X1080 Fhd Flat Rapıd Ips 240Hz 0.5Ms Adaptıve-Sync Gamıng Monıtor

Satıcı: Techburada

8.847,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 8847.60
MSI 27 MAG 272F 27” 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 200HZ 0.5MS LCD Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 25 yorum

8.955,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

16 8955.10
MSI MAG 272F 27 inç 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

9.042,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 9042.24
Msı Mag 272F 27 1920X1080 Fhd 200Hz 0.5Ms Hdmı Dp Freesync Premium Ips Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

9.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 9279.00
MSI MAG 272F 27 inç 200Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

12.488,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 12498

MSI MAG 272F Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 272F Monitör Ürün Ailesi

MSI MAG 242F Monitör 23.8 İnç 5.299,00 TL
MSI MAG 272F Monitör 27 İnç 6.747,48 TL

MSI MAG 272F Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 272F Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Özellikleri High Bit Rate 2 (HBR2)
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.6 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 440 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 249.8 mm
• Ekran Genişliği 612.6 mm
• Ekran Yüksekliği 364.8 mm
• Ekran Derinliği 54 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377289542

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 272F Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.