4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 272PF X24 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 272PF X24 Monitör Fiyatları

MSI Msı 27 Mag 272PF X24 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Rapıd IPS 240Hz 0.5ms (Gtg) Adaptıve-Sync Pıvot Gamıng Monıtor - 0,5 ms - 240 Hz

Satıcı: Gürsoy Bilgisayar | 22 yorum

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 9299.07
MSI MAG 272PF X24 27″ 240Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Pivot Gaming Monitör 9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9299.00
MSI 27 MAG 272PF X24 1920x1080 FHD FLAT RAPID IPS 240Hz 0.5MS GTG ADAPTIVE-SYNC PIVOT GAMING MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

9.329,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 9329.46
MSI 27 MAG 272PF X24 1920x1080 FHD FLAT RAPID IPS 240Hz 0.5MS GTG ADAPTIVE-SYNC PIVOT GAMING MONITOR

Satıcı: incehesap

9.407,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 9407.02
Msı 27 Mag 272pf X24 1920x1080 Fhd 16:9 Flat Rapıd Ips 240hz 0.5ms Gtg Adaptıve-sync Pıvot Gamıng Monıtor

Satıcı: Tekramarket

9.571,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 9571.56
MSI MAG 272PF X24 27 inç 240Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Pivot Gaming Monitör 9.390,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 9400
MSI MAG 272PF X24 27 inç 240Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Pivot Gaming Monitör 9.390,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 9400
MSI 27 Mag 1920X1080 Fhd 16:9 Flat IPS 240Hz 0.5ms Gtg Adaptıve-Sync Pivot Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 9599.00
Msı 27 Mag 272pf X24 1920x1080 Fhd 16:9 Flat Rapıd Ips 240hz 0.5ms Gtg Adaptıve-sync Pıvot Gamıng Monıtor

Satıcı: Techburada

9.602,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 9602.06
MSI 27 Mag 1920X1080 Fhd 16:9 Flat IPS 240Hz 0.5ms Gtg Adaptıve-Sync Pivot Gaming Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 9799.00
MSI 27" MAG 272PF X24 0.5ms 240Hz HDMI,DisplayPort IPS Adaptive-Sync Rapid Pivot Full HD Gaming Monitör 9.759,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9769
Msı 27 Mag 272PF X24 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Rapıd IPS 240Hz 0.5ms (Gtg) Adaptıve-Sync Pıvot Gamıng Monıtor

Satıcı: hedefmarket

9.838,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 9838.61
Msı 27 Mag 272Pf X24 1920X1080 Fhd Flat Rapıd Ips 240Hz 0.5Ms Gtg Adaptıve-Sync Pıvot Gamıng Monıtor

Satıcı: Techburada

9.883,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 9883.20
Msı 27 Mag 272Pf X24 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Rapıd Ips 240Hz 0.5Ms (Gtg) Adaptıve-Sync Pıvot Sıyah Gamıng Monıtor

Satıcı: onlinealisverisyap

9.951,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 9951.20
MSI 27 MAG 272PF X24 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 240Hz 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC PIVOT SIYAH GAMING MONITOR

Satıcı: onlinealisverisyap

9.984,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 9984.02
Msı 27 Mag 272PF X24 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Rapıd IPS 240Hz 0.5ms (Gtg) Adaptıve-Sync Pıvot Gamıng Monıtor

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

10.520,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 10520.64

MSI MAG 272PF X24 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 272PF X24 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 272PF X24 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.63 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 535.72 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 227.9 mm
• Ekran Genişliği 612.63 mm
• Ekran Yüksekliği 364.82 mm
• Ekran Derinliği 51.8 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377337236

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 272PF X24 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.