4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 274CF X24 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 274CF X24 Monitör Fiyatları

MSI 27" MAG 274CF X24 1920x1080 (FHD) 16:09 CURVE 1500R RAPID VA 240Hz 0.5MS (Min.) FREESYNC PREMIUM

Satıcı: TECHBURADA

8.586,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 8586.83
MSI 27" MAG 274CF X24 1920x1080 (FHD) 16:09 CURVE 1500R RAPID VA 240Hz 0.5MS (Min.) FREESYNC PREMIUM

Satıcı: incehesap

8.672,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 8672.02
MSI 27 MAG 274CF X24 1920x1080 (FHD) 16:09 CURVE 1500R RAPID VA 240Hz 0.5MS (Min.) FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR - 0,5 ms - 240 Hz

Satıcı: Techburada | 8 yorum

8.904,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 8904.86
Msı Mag 274cf X24 27 1920x1080 Fhd 240hz 0.5ms Curve 1500r Hdmı D

Satıcı: Techburada

8.924,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 8924.65
Msı Mag 274cf X24 27 1920x1080 Fhd 240hz 0.5ms Curve 1500r Hdmı D

Satıcı: Tekramarket

8.973,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 8973.57
MSI 27 1920x1080 CURVE 1500R RAPID VA 240Hz 0.5MS FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR

Satıcı: Nethouse

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 8999.00
MSI 27 1920x1080 CURVE 1500R RAPID VA 240Hz 0.5MS FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR

Satıcı: Techburada

9.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 9189.00
Msı 27" Mag 274Cf X24 1920X1080 (Fhd) 16:09 Curve 1500R Rapıd Va 240Hz 0.5Ms (Min.) Freesync Premıum

Satıcı: Techburada

9.265,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 9265.20
MSI MAG 274CF X24 27 1920x1080 FHD 240Hz 0.5ms Curve 1500R HDMI DP FreeSync Premium Rapid VA Gaming Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

9.858,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 9858.24
Msı Mag 274Cf X24 27 1920X1080 Fhd 240Hz 0.5Ms Curve 1500R Hdmı Dp Freesync Premium Rapid Va Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

9.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 9939.00

MSI MAG 274CF X24 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 274CF X24 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 274CF X24 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.46 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 438.28 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 249.76 mm
• Ekran Genişliği 613.46 mm
• Ekran Yüksekliği 363.59 mm
• Ekran Derinliği 76.59 mm
• Ekran Ağırlığı 3.4 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377343275

MSI MAG 274CF X24 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

MSI MAG 274CF X24 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.