4.0 (1 oy) / 1 yorum

MSI MAG 274CXF Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 274CXF Monitör Fiyatları

Msı Mag 274Cxf 27" 0.5 Ms Full Hd Curved 280 Hz Oyuncu Monitörü Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

6.263,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6263.10
MSI MAG 274CXF 27'' FHD CURVE 1500R VA 280HZ 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

8.195,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 8195.53
MSI MAG 274CXF 27″ 280Hz 0.5ms AdaptiveSync FHD Gaming (Oyuncu) Monitör 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8999.00
MSI MAG 274CXF 27'' FHD CURVE 1500R VA 280HZ 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: Gpn Teknoloji

9.117,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 9117.03
MSI 27" MAG 274CXF 1920x1080 (FHD) CURVE 1500R RAPID VA 280HZ 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR - 614 x 250 x 438 mm

Satıcı: Nethouse | 36 yorum

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 9199.00
MSI MAG 274CXF 27" 1920x1080 FHD Curve 1500R RAPID VA 280 HZ 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC Gaming Monitör

Satıcı: Techburada

9.222,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 9222.62
MSI MAG 274CXF 27" 1920x1080 FHD Curve 1500R RAPID VA 280 HZ 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC Gaming Monitör

Satıcı: Tekramarket

9.272,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 9272.10
MSI MAG 274CXF 27 inç 280Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid VA Kavisli Gaming Monitör 9.106,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 9116
MSI MAG 274CXF 27 inç 280Hz 0.5ms Full HD Adaptive Sync Rapid VA Kavisli Gaming Monitör 9.106,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 9116
MSI 27″ 280Hz 0.5ms AdaptiveSync FHD Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

9.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9489.00
MSI 27″ 280Hz 0.5ms AdaptiveSync FHD Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: incehesap

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 9499.00
MSI MAG 274CXF 27" FHD CURVE 1500R VA 280HZ 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

9.520,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 9520.13
MSI MAG 274CXF 27" FHD CURVE 1500R VA 280HZ 0.5MS (GTG) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: Betaplus

9.973,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 9973.44
Msı Mag 274Cxf 27 1920X1080 280Hz 0.5Ms Hdmı Dp Freesync 1500R Curved Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

10.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 10269.00
27" Mag 274Cxf 1920X1080 (Fhd) Curve 1500R Rapıd Va 280Hz 0.5Ms (Gtg) Adaptıve-Sync Gamıng Monıtor

Satıcı: TEKNORYA

11.180,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 11180.50

MSI MAG 274CXF Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 274CXF Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 274CXF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 438.3 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 249.8 mm
• Ekran Genişliği 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği 363.6 mm
• Ekran Derinliği 76.6 mm
• Ekran Ağırlığı 3 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 40 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377235112

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 274CXF Monitör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177320474669 Profil Resmi

1 yorum

uye_177320474669 Paneli korkunç derecede kötü ortalama bir IPS monitörden geçiş yaptım renkler başta olmak üzere herşey çok kötü. İade ettim beğenen birisi IPS kullanmamıştır. Hz yüksek olmasına da aldanmayın. 200 Hz olsun çamur gibi gözükmesin.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.