4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 274QF Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 274QF Monitör Fiyatları

Msı Mag 274Qf 27" 0.5 Ms 2K Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

6.282,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 6282.90
MSI 27" MAG 274QF, Gaming Monitör, WQHD, 16:9, Flat, Rapid IPS, 180Hz, 0.5ms (Min.), Adaptive-Sync

Satıcı: Megalodon Gaming

9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9800.00
MSI MAG 274QF 27″ 180Hz 0.5Ms 2K WQHD Adaptive-Sync IPS Gaming Monitör 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 9999.00
MSI 27" MAG 274QF WQHD FLAT RAPID IPS 180HZ 0.5MS (Min.) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONİTÖR

Satıcı: TECHBURADA

10.017,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 10017.38
MSI 27" MAG 274QF, Gaming Monitör, WQHD, 16:9, Flat, Rapid IPS, 180Hz, 0.5ms (Min.), Adaptive-Sync

Satıcı: Amazon.com.tr

10.113,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 10123.6
Msı 27" Mag 274Qf Wqhd Flat Rapıd Ips 180Hz 0.5Ms (Min.) Adaptıve-Sync Gamıng Monitör

Satıcı: Techburada

10.327,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 10327.20
Msi 27" Mag 274qf 2560x1440 (Wqhd) 16:9 Flat Rapid Ips 180hz 0.5ms Freesync Gaming Monitör - 180 Hz - 27 inç

Satıcı: Nethouse | 21 yorum

10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 10399.00
MSI MAG 274QF 27" 0.5 MS 180 HZ IPS ADAPTIVE-SYNC Oyuncu Monitör

Satıcı: Techburada

10.412,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 10412.28
MSI 27" MAG 274QF WQHD FLAT RAPID IPS 180HZ 0.5MS (Min.) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONİTÖR

Satıcı: incehesap

10.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 10419.00
MSI MAG 274QF 27" 0.5 MS 180 HZ IPS ADAPTIVE-SYNC Oyuncu Monitör

Satıcı: incehesap

10.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 10439.10
MSI MAG 274QF 27 inç 180Hz 0.5ms 2K WQHD FreeSync Rapid IPS Gaming Monitör 10.243,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 10253.99
MSI MAG 274QF 27 inç 180Hz 0.5ms 2K WQHD FreeSync Rapid IPS Gaming Monitör 10.243,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 10253.99
MSI MAG 274QF 27″ 180Hz 0.5Ms WQHD Adaptive-Sync IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

10.562,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 10562.69
MSI 27" MAG 274QF 0.5ms 180Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync Rapid IPS 2K Gaming Monitör 10.647,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

49 sn önce

14 10657
MSI 27" MAG 274QF E20, Gaming Monitr, WQHD, 16:9, Flat, Rapid IPS, 200Hz, 0.5ms(GtG, Min.), Adaptive-Sync

Satıcı: Techburada

10.799,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 10809.47
MSI 27" MAG 274QF E20 2560x1440 (WQHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 200HZ 0.5MS(GtG, Min.) ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR - 0,5 ms - 200 Hz

Satıcı: Techburada

10.894,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

16 10894.39
Msı Mag 274Qf E20 27 İnc 200Hz 0.5Ms Hdmı Dp Adaptivesync Hdr400 Wqhd Rapid Ips Gaming Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

11.081,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 11081.80
MSI MAG 274QF 27″ 180Hz 0.5Ms WQHD Adaptive-Sync IPS Gaming Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

11.499,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

18 11499.84
MAG 274QF 27" 180Hz 0.5Ms WQHD Adaptive-Sync IPS Gaming Monitör

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM

12.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

19 12450.00

MSI MAG 274QF Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 274QF Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 274QF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4a
• DisplayPort Özellikleri High Bit Rate 2 (HBR2)
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 438.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 249.7 mm
• Ekran Genişliği 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği 362.5 mm
• Ekran Derinliği 62.1 mm
• Ekran Ağırlığı 4.2 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377278904

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 274QF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.