4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 274QPF X32 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 274QPF X32 Monitör Fiyatları

MSI MAG 274QPF X32 27″ 320Hz 0.5ms 2K AdaptiveSync HDR400 Pivot WQHD Rapid IPS Gaming Monitör 15.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 15399.00
MSI 27" MAG 274QPF X32 WQHD FLAT RAPID IPS 320HZ 0.5MS ADAPTIVE-SYNC PIVOT GAMING MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

15.453,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 15453.26
MSI 27" MAG 274QPF X32 WQHD FLAT RAPID IPS 320HZ 0.5MS ADAPTIVE-SYNC PIVOT GAMING MONITOR

Satıcı: incehesap

15.718,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 15718.22
Msı Mag 274qpf X32 27 2560x1440 Wqhd 320hz 0.5ms Hdmı Dp Hdr 400 Amd Freesync Rapid Ips Gaming Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

15.874,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 15874.17
MSI 27" MAG 274QPF X32 2560x1440 (WQHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 320HZ 0.5MS (GtG Min.) ADAPTIVE-SYNC PIVOT GAMING MONITOR - 0,5 ms - 320 Hz

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

15.948,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 15948.57
MSI MAG 274QPF X32 27″ 320Hz 0.5ms 2K AdaptiveSync HDR400 Pivot WQHD Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 15999.00
Msı Mag 274qpf X32 27 2560x1440 Wqhd 320hz 0.5ms Hdmı Dp Hdr 400 Amd Freesync Rapid Ips Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

16.091,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 16091.10
MSI 27" MAG 274QPF X32 0.5ms 320Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync Rapid IPS 2K Gaming Monitör 16.147,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 16157
MSI 27" MAG 274QPF X32, Gaming Monitör, WQHD, 16:9 Flat, Rapid IPS, 320Hz, 0.5ms (GtG, Min.), Adaptive-Sync, Pivot

Satıcı: incehesap

15.718,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 15728.22
Msı 27" Mag 274Qpf X32 Wqhd Flat Rapıd Ips 320Hz 0.5Ms Adaptıve-Sync Pıvot Gamıng Monıtor

Satıcı: Techburada

16.807,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 16807.20
MSI MAG 274QPF X32 27″ 320Hz 0.5ms 2K AdaptiveSync HDR400 Pivot WQHD Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

16.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 16829.00
MSI MAG 274QPF X32 27 2560x1440 WQHD 320Hz 0.5ms HDMI DP HDR 400 AMD FreeSync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

17.413,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 17413.44
Msı Mag 274Qpf X32 27 2560X1440 Wqhd 320Hz 0.5Ms Hdmı Dp Hdr 400 Amd Freesync Rapid Ips Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

17.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 17559.00

MSI MAG 274QPF X32 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 274QPF X32 Monitör Ürün Ailesi

MSI MAG 274QPF X32 Monitör 27 İnç 15.399,00 TL
MSI MAG 274QRFW X32 Monitör 27 İnç Fiyat bulunamadı

MSI MAG 274QPF X32 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 274QPF X32 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4a
• DisplayPort Özellikleri High Bit Rate 3 (HBR3)
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 405 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 227.9 mm
• Ekran Genişliği 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği 362.5 mm
• Ekran Derinliği 62 mm
• Ekran Ağırlığı 4.25 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 41 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 274QPF X32 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.