4.0 (1 oy) / 2 yorum

MSI MAG 275QF Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 275QF Monitör Fiyatları

MSI 27" MAG 275QF E20 WQHD FLAT RAPID IPS 200HZ 0.5MS FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

10.495,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 10495.79
MSI MAG 275QF E20 27″ 200Hz 0.5ms 2K WQHD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör 10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 10599.00
MSI Mag 275QF 27" 0.5 MS 180 Hz HDMI+DP Adaptive Sync Gaming Monitör

Satıcı: cbbilgisayar

10.601,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 10601.07
MSI MAG 275QF E20 27″ 200Hz 0.5ms 2K WQHD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 10799.00
Msı Mag 275qf E20 27 200hz 0.5ms 2k Wqhd Adaptive Sync Rapid Cece5msı0041

Satıcı: Techburada

10.801,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 10801.76
MSI 27" MAG 275QF E20 WQHD FLAT RAPID IPS 200HZ 0.5MS FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR

Satıcı: incehesap

10.818,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 10818.22
MSI 27" MAG 275QF E20 2560x1440 (WQHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 200HZ 0.5MS (GtG Min.) FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR - 0,5 ms - 200 Hz

Satıcı: Techburada

10.894,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 10894.39
MSI MAG 275QF E20 27 2560x1440 WQHD 200Hz 0.5ms HDMI DP HDR Ready AMD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

10.960,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10960.13
MSI MAG 275QF E20 27″ 200Hz 0.5ms 2K WQHD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Techburada

11.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 11029.00
MSI 27" MAG 275QF E20 0.5ms 200Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync Fast IPS 2K Gaming Monitör 11.002,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 11012
Msı 27" Mag 275Qf E20 Wqhd Flat Rapıd Ips 200Hz 0.5Ms Freesync Premıum Gamıng Monıtor

Satıcı: Techburada

11.416,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11416.80
Msı Mag 275Qf E20 27" 200Hz 0.5Ms Hdmı+Dp+Usb-C Hdr Wqhd G-Sync Freesync Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.722,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 11722.10
MSI MAG 275QF E20 27 2560x1440 WQHD 200Hz 0.5ms HDMI DP HDR Ready AMD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

11.835,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11835.84
MSI 27" Mag 275QF 2560X1440(WQHD) IPS 180HZ 0,5ms Gaming Monitor - 613.3 x 220.1 x 454.6 mm

Satıcı: Cansın Market | 351 yorum

12.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 12480.00

MSI MAG 275QF Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 275QF Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 275QF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.3 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 454.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220.1 mm
• Ekran Genişliği 613.3 mm
• Ekran Yüksekliği 360.7 mm
• Ekran Derinliği 57.9 mm
• Ekran Ağırlığı 3.57 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.95 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 29 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2024
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377204897

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 275QF Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uu k* Profil Resmi

3 yorum

uu k* Parlaklığı yeterli mi sizce ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
uye_176837878660 Profil Resmi

1 yorum

uye_176837878660 @uu k* aldın mı; öğrenebildin mi parlaklık yeterli mi, değil mi ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.