4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 27CQ6PF Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 27CQ6PF Monitör Fiyatları

Msı Mag 27Cq6pf 27" 0.5 Ms 2K Curved 180 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: tulparlife

9.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 9310.00
Msı Mag 27Cq6Pf 27 2560X1440 180Hz 0.5Ms Hdmı Dp Curved 1500R Led Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

10.019,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 10019.13
MSI 27" MAG 27CQ6PF 2560x1440 (WQHD) 16:9 CURVE 1500R RAPID VA 180HZ 0.5MS FREESYNC GAMING MONITOR - 610 x 278.3 x 451.6 mm

Satıcı: Sihirli Shop | 148 yorum

10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 10399.00
Msi Mag 27Cq6Pf 27 Inç Wqhd Curve Rapid Va 180Hz 0.5Ms Freesync Gaming Monitör Siyah

Satıcı: Sihirlishop

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10699.00
Msi MAG 27CQ6PF 27" 0.5 MS 180 Hz Curved LED Monitör

Satıcı: OKYANUSMALATYA | 12 yorum

11.690,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 11690.10
Msi MAG 27CQ6PF 27" 0.5 MS 180 Hz Curved LED Monitör

Satıcı: gursoybilgisayar

11.857,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 11857.50
Msı 27" Mag 27Cq6pf 2560X1440 (Wqhd) 16:9 Curve 1500R Rapıd Va 180Hz 0.5Ms Freesync Gamıng Monıtor

Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ

12.022,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 12022.30
MSI MAG 27CQ6PF 27" 180Hz 0,5ms Adaptive- Sync WQHD Rapid VA Curved Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Tekramarket

12.041,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 12041.19
MSI MAG 27CQ6PF 27 inç 180Hz 0.5ms 2K QHD Adaptive Sync Rapid VA Curved Pivot Gaming Monitör 11.951,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 11961
MSI MAG 27CQ6PF 27 inç 180Hz 0.5ms 2K QHD Adaptive Sync Rapid VA Curved Pivot Gaming Monitör 11.951,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 11961
MSI 27" MAG 27CQ6PF 2560x1440 (WQHD) 16:9 CURVE 1500R RAPID VA 180HZ 0.5MS FREESYNC GAMING MONITOR - 610 x 278.3 x 451.6 mm

Satıcı: Hepsiburada | 148 yorum

12.222,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 12222.91
Msı Mag 27Cq6Pf 27 2560X1440 180Hz 0.5Ms Hdmı Dp Curved 1500R Led Gaming Monitör

Satıcı: Tekramarket

12.359,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 12359.74
MSI MAG 27CQ6PF 27" 180Hz 0,5ms Adaptive- Sync WQHD Rapid VA Curved Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ

12.966,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 12966.00
Msi Mag 27Cq6Pf 27 Inç Wqhd Curve Rapid Va 180Hz 0.5Ms Freesync Gaming Monitör Siyah

Satıcı: Betaplus Teknoloji

14.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 14399.00

MSI MAG 27CQ6PF Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 27CQ6PF Monitör Ürün Ailesi

MSI MAG 27CQ6PF Monitör 27 İnç 9.310,00 TL
MSI MAG 27CQ6F Monitör 27 İnç 12.500,00 TL

MSI MAG 27CQ6PF Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 27CQ6PF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 610 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 451.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 278.3 mm
• Ekran Genişliği 610 mm
• Ekran Yüksekliği 362.5 mm
• Ekran Derinliği 90.4 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.26 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 29 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 27CQ6PF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.