4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 321CUPDF Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

MSI MAG 321CUPDF Monitör Fiyatları

Msı Mag 321Cupdf 31.5" 0.5 Ms 4K 160 Hz - Full Hd 320 Hz Curved Oyuncu Monitörü Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

17.811,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 17811.50
MSI MAG 321CUPDF 31.5″ 0.5ms 160Hz 4K UHD VA Free-Sync 1500R Curved Gaming (Oyuncu) Monitör 29.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 29499.00
MSI 32 MAG 321CUPDF UHD CURVE 1500R VA 160HZ 0.5MS GTG FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR

Satıcı: incehesap

30.114,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 30114.42
MSI MAG 321CUPDF 31.5 inç 160Hz 4K UHD 0.5ms 320Hz Full HD Dual Mode FreeSync Premium Rapid VA Kavisli Gaming Monitör 30.161,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 30171
MSI MAG 321CUPDF 31.5 inç 160Hz 4K UHD 0.5ms 320Hz Full HD Dual Mode FreeSync Premium Rapid VA Kavisli Gaming Monitör 30.161,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 30171
MSI 32 MAG 321CUPDF UHD CURVE 1500R VA 160HZ 0.5MS GTG FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

30.484,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 30484.27
MSI 32” MAG 321CUPDF, Gaming Monitör, WQHD, Curve 1500R, Rapid VA, 160HZ, 0.5ms (GTG), FreeSync Premium

Satıcı: Techburada

30.692,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 30702.4
MSI 31.5″ 0.5ms 160Hz UHD VA Free-Sync 1500R Curved Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Nethouse

30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 30999.00
MSI 31.5″ 0.5ms 160Hz UHD VA Free-Sync 1500R Curved Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: incehesap

31.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 31499.00
MSI MAG 321CUPDF 32’’ 160Hz 0.5 ms (Gtg) 3840X2160 (UHD) AMD FreeSync Premium VA Curved 4K Gaming Monitör - Siyah

Satıcı: Techburada | 14 yorum

31.505,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 31505.80
MSI MAG 321CUPDF 32 3840x2160 UHD 160Hz 0.5ms HDMI DP Type-C HDR 400 FreeSync Premium Curve 1500R Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

31.688,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 31688.07
MSI 32" MAG 321CUPDF 0.5ms 160Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync Rapid VA Curved 4K Gaming Monitör 31.999,00 TL + 179,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 32009
Msı Mag 321cupdf 32" 4k 160hz Fhd 320hz 0.5ms Hdmı Dp 15w Freesync Curved 1500r Uhd-fhd Va Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

32.344,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 32344.47
MSI MAG 321CUPDF 32 3840x2160 UHD 160Hz 0.5ms HDMI DP Type-C HDR 400 FreeSync Premium Curve 1500R Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

33.051,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 33051.84
Msı 32 Mag 321Cupdf Uhd Curve 1500R Va 160Hz 0.5Ms Gtg Freesync Premıum Gamıng Monıtor

Satıcı: Techburada

33.297,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 33297.60
Msı 31.5" Va Mag 321Cupdf 0.5Ms 160Hz Hdmı-Dp Kavıslı Gamıng Monitör 3840X2160

Satıcı: onlinealisverisyap

33.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 33970.00
MSI 31.5 VA MAG 321CUPDF 0.5MS 160HZ HDMI-DP KAVISLI GAMING MONİTÖR 3840X2160

Satıcı: onlinealisverisyap

34.258,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

17 34258.00
Msı Mag 321cupdf 32" 4k 160hz Fhd 320hz 0.5ms Hdmı Dp 15w Freesync Curved 1500r Uhd-fhd Va Monitör

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

36.129,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

18 36129.57

MSI MAG 321CUPDF Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 321CUPDF Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 321CUPDF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 710.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 643.7 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 266.6 mm
• Ekran Genişliği 710.5 mm
• Ekran Yüksekliği 423.3 mm
• Ekran Derinliği 96.8 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.65 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 63 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377257060

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 321CUPDF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.