4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

MSI MAG 321UPX QD-OLED Monitör Fiyatları

MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5" UHD FLAT QD-OLED 240HZ 0.03MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONİTÖR

Satıcı: TECHBURADA

48.623,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 48623.77
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5 inç 240 Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive-Sync Pivot Gaming Monitör 48.655,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 48665.99
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5 inç 240 Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync Pivot Gaming Monitör 48.655,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 48665.99
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5" UHD FLAT QD-OLED 240HZ 0.03MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONİTÖR

Satıcı: Gpn Teknoloji

49.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 49299.00
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5" 0.03 MS 240 Hz Adaptive Sync 4K UHD Monitör

Satıcı: Techburada

50.137,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 50137.42
MSI 31.5" MAG 321UPX QD-OLED 3840x2160 (UHD) 16:9 FLAT QD-OLED 240HZ 0.03MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR - 717 x 242 x 457 mm

Satıcı: Techburada | 5 yorum

50.573,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 50573.77
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5" 0.03 MS 240 Hz Adaptive Sync 4K UHD Monitör

Satıcı: Tekramarket

50.849,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 50849.61
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5" 0.03ms 240Hz UHD QD-OLED Adaptive-Sync Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: TECHBURADA

50.855,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 50855.04
MSI 31.5″ 0.03ms 240Hz UHD QD-OLED Adaptive-Sync Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

51.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 51199.00
MSI 31.5″ 0.03ms 240Hz UHD QD-OLED Adaptive-Sync Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Techburada

51.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 51229.00
Msi 31.5" Mag 321Upx Qd-Oled 240Hz 0.03Ms Adaptive-Sync Uhd Gaming Monitör

Satıcı: Techburada

51.567,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 51567.60
MSI 31.5" MAG 321UPX QD-OLED 240Hz 0.03ms HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync QD OLED 4K Gaming Monitör 51.814,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

12 51824
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5" 0.03ms 240Hz UHD QD-OLED Adaptive-Sync Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Teknorya

52.494,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 52494.75
MSI 31.5″ MAG 321UPX QD-OLED 4K (UHD) 16:9 Flat QD-OLED 240Hz 0.03Ms Adaptive-Sync Gaming Monitör 53.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 53269.00
Msı 31.5 Mag 321Upx Qd-Oled 3840X2160 (Uhd) 16:9 Flat 240Hz 0.03Ms Freesync Gamıng Monıtor

Satıcı: Netsiparis

54.110,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 54110.80
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5 inç 240 Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive-Sync Pivot Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

73.616,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

16 73616.00

MSI MAG 321UPX QD-OLED Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 321UPX QD-OLED Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 321UPX QD-OLED Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 717 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 457 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 242 mm
• Ekran Genişliği 717 mm
• Ekran Yüksekliği 419 mm
• Ekran Derinliği 72 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 9.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 50 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 50 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 321UPX QD-OLED Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.