4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Monitör Fiyatları

MSI MAG 322UP QD-OLED E16 31.5 3840x2160 UHD 165Hz 0.03 ms HDMI DP Type-C True Black 400 FreeSync P

Satıcı: TECHBURADA

42.903,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 42903.88
MSI MAG 322UP QD-OLED E16 31.5″ 165Hz 0.03ms 3840x2160 (UHD) 16:9 FLAT QD-OLED FREESYNC PREMIUM PRO PIVOT Gaming Monitor 43.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 43299.00
Msı Mag 322up Qd-oled E16 31.5 3840x2160 Uhd 165hz 0.03 Ms Hdmı D

Satıcı: Tekramarket

44.866,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 44866.92
MSI MAG 322UP QD-OLED E16 31.5 3840x2160 165Hz 0.03 ms Type-C True Black 400 QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Nethouse

44.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 44899.00
MSI MAG 322UP QD-OLED E16 31.5 3840x2160 165Hz 0.03 ms Type-C True Black 400 QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 44999.00
MSI MAG 322UP QD-OLED E16 31.5 3840x2160 UHD 165Hz 0.03 ms HDMI DP Type-C True Black 400 FreeSync P

Satıcı: incehesap

45.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 45099.00
Msı Mag 322up Qd-oled E16 31.5 3840x2160 Uhd 165hz 0.03 Ms Hdmı D

Satıcı: incehesap

45.242,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 45242.10
Msı 31.5" Mag 322UP Qd-Oled E16 3840X2160 (Uhd) 16:9 Flat Qd-Oled 165HZ 0.03MS Freesync Premıum Pro Pıvot Gamıng Monıtor - 165 Hz - 31,5 inç

Satıcı: Nethouse | 3 yorum

46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 46999.00
Msı 31.5" Mag 322Up Qd-Oled E16 3840X2160 Uhd 165Hz 0.03Ms Freesync Premıum Pro Gamıng Monıtor

Satıcı: Techburada

47.982,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 47982.00
Msı Mag 322Up 31.5" 165Hz 0.03 Ms Qd-Oled E16 3840X2160 (Uhd) Freesync Premium Pro Pivot Gaming Monitör

Satıcı: TEBİLON

48.435,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 48435.90
MSI MAG 322UP QD-OLED E16 31.5 3840x2160 UHD 165Hz 0.03 ms HDMI DP Type-C True Black 400 FreeSync Premium Pro QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

49.285,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 49285.44
MSI MAG 322UP QD-OLED E16 31.5 3840x2160 UHD 165Hz 0.03 ms HDMI DP Type-C True Black 400 FreeSync Premium Pro QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Teknorya

55.624,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 55624.20

MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 719.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 593.9 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 241.9 mm
• Ekran Genişliği 719.1 mm
• Ekran Yüksekliği 418.3 mm
• Ekran Derinliği 69.3 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377319652

MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.